hp yeni LaserJet yazicilari için büyük bir yenilikçi teknoloji baslatti

Bu harika teknolojik ilerleme sadece kendi bilgisayardan kendi HP lazer yazici yazdirmak için gerekli yazici sürücüsünü yüklemek için tüketicilere yardimci olur. Hiçbir digerleri yazicilar geleneksel olarak onlara foisted oldugu tüm diger kabartmak indirmek için gerekli kullanici olacaktir.

Ama bu yazici satin almak ve birlikte verilen CD bunun yerine herhangi yazici sahibi için hiçbir degeri fonksiyonlari çalisan bir yuva, ne gerek onlara sagladigi inanan insanlar için çok yararli bilgiler.

Farkli lazer yazicilar da iltifat teknoloji “Otomatik” teklif “Otomatik Kapama” özellikleri sunlardir. Simdi HP yazicilari uyandirma yetenegine sahip olmasi ve en kisa sürede bir yazdirma isi alindiginda olarak baski baslar.

Herhangi bir CD – HP ayni zamanda modern bir “tak ve baski” tüketiciler sadece bir USB kablosu ile yaziciya bir netbook, dizüstü ya da masaüstü bilgisayar baglayarak iki dakika gibi dakika olarak yazdirmayi baslatmak için izin verir teknolojisi ile HP LaserJet Pro yazici hat takviye gerekli degildir.

HP Smart Install içeren farkli tek renkli yazicilar HP LaserJet Pro P1100 Yazici serisi dahil – dünya, HP LaserJet Pro M1130/M1210 Çok Islevli Yazici (MFP) serisi ve HP LaserJet Pro en enerji tasarruflu lazer yazicilar biri P1566 / P1606dn Yazici serisi.

HP de, HP Scanjet Professional 1000 Cep Tarayici, hizli için sirketin ilk kullanisli tarayici açikladi on-the-go pil veya AC adaptör için gerek kalmadan tarama.

Yazicilar özelligi son HP Otomatik-On akilli duyulari aktivite Teknoloji, – otomatik olarak “kapali” teknigi cihazin uyanir ve – böyle bir yazdirma isi yaziciya gönderildiginde gibi. Otomatik olarak güç ayarlarini ayarlar ve hiçbir baski etkinlik oldugunda kapali yaziciyi açip HP Otomatik Kapanma Teknolojisi, tamamlar.

HP Auto-On/Auto-Off Teknolojisi ile, yeni HP LaserJet P1100 Yazici serisi selefi karsi güç giderleri yüzde 72 kadar tasarruf edebilirsiniz. Yazicilar da hizli ürünlere göre her sayfada 35 yüzdeye kadar enerji tasarrufu için enerji tasarruflu toner ile yeni HP LaserJet yazici kartuslari kullanir.

Ekonomik, ultra HP LaserJet Pro P1100 Yazici serisi (129 $ – 149 $), kablosuz islevsellik özellikleri ve sirketin en küçük, en uygun fiyatli lazer yazici. Hizli baski hizlari, profesyonel baski üstünlük, sezgisel güç paneli ve HP Auto-On/Auto-Off teknolojisi, HP LaserJet P1102 ve P1102w yazicilar sunan kisi ödenebilir verimliligi artirmak yardimci olur.

Buna ek olarak, sirketin yüksek hacimli baski maliyetini azaltmak için yardimci olmak için HP LaserJet Siyah Baski Kartusu Twin Paketleri begenisine sundu. HP LaserJet P2055 Yazici serisi, HP LaserJet P1505 Yazici serisi ve HP LaserJet P1005/P1006 Yazicilar ikiz paketleri küresel satisa sunulacak.