ilk seylerden önce bir e-ticaret web sitesi olusturmak

Eger bir hamle yapmadan önce, bir seçim kuruyor web sitesinin ne tarz hakkinda yapilmalidir. Bir sanal magazasi gerekecek mi? Sitenizin sadece bilgi içerik olacak mi? Eger iki birlestiriyoruz? Yapisi bir pazar tür hakkinda ne?

temel

Sizin benzersiz etki alani adi çevrimiçi kim canlandiriyor ve is yayinlar. Daha önce saygin çevrimdisi marques için, etki alani adi genellikle bu çabanin aynidir. Kesinlikle online is için seçtiginiz herhangi bir sey olabilir. Eger seçim zaten kullanimda ise hizli bir Internet arama söyleyecektir.

Eger bir isim sahip oldugunda, insanlar bulmak zorunda. Arama motorlari üzerinden size özel sitesi kayit içerik ve web sayfalari arama motoru sonuçlarinda puan gereken bir vaat. Arama motorlari tarafindan basarili bir sekilde tespit edilebilmesi için, web sitesi üzerinden konu ve sag içinde arama parametrelerini sik anahtar kelimeler kullanin.

Sitenizi kimler ev sahipligi yapacak? Site bakim gibi daha fazla hizmet veren bir web barindirma almak, sablonlar ve diger bastankara-bit kolay kullanimli. Eger mümkün oldugu gibi fiyat için çok alani olarak bir tutmak bina sayfalari ve bilgi depolama için.

sanal magazasi: kurma

Ürünleri satan olacak e-ticaret siteleri için, ticaret için hazir almak için bir yol vardir. Eger sanal magazasi kurmak gerekir. Bu ürün göz patronlari için yer alacak yerdir. Burada cevap muhtemelen müsterilerine tatmin etmek olabildigince çok bilgi kullanilabilir hale getirmektir.

Müsterilerin tek basina açiklamasina gitmek için tereddüt ediyorlar. Sitede ögeleri yerine stok fotograf kendi görüntüleri yararlanin. Hizli sunum için, herkes, bir çevirmeli baglanti kullanarak biri bile hizli onlari görebilirsiniz fotograflari aktarmak gerekir.

Vitrin sadece ürün degil ayni zamanda yaninizda ürün “tasimak” için bir araç gerektirmez. Biz alisveris sepetleri ve arabalari kullandiginizda bu.

Ve, sadece alisveris merkezinde alisveris gibi, ödeme türleri de dogrulandiktan olarak tanimlanmalidir. Tüm bu e-ticaret is için çevrimiçi gerçeklesmesi için, yazilim ve web tabanli yardim mevcuttur.

Web sitesi insa buzdaginin sadece ucu. Eger devam olsun, her biri is yapmak anlamina gelecektir bir yer olusturmak için ihtiyaciniz gibi sitelere koyabilirsiniz yeni özellikler vardir.

Eger inanilmaz bir ögleden sonra umut benim article.Here ‘s okumak için çok tesekkürler.