kar listesi olusturma – üç süper yöntem ondan bir listesi ve kar olusturmak için

1. Karli bir liste Bina hizli kaliteli bir site ziyaretçileri kaynak gerektirecektir. Makale yazma, benim görüsüme göre, alabileceginiz trafik çok iyi kaynagidir. Makaleler yüksek kaliteli içerik sunmak, çünkü bunun için mantigi oldugunu. Bu içerik malzeme halklarin sorunlara seçenek sunar. Yani, bir sorun olan biri için bir çözüm sunmak zaman, bu kisi muhtemelen bu noktadan söylediklerini inanç olacak. Eger iliski bina ile, karli liste olusturmak baslar yerdir. Madde reklam, bir anlamda, en etkili iliski kurma araci yayinda. Eger bir sorununuz bireylere yardimci yazi yazmak durumda, duyarli abone listesini olusturmak olacak.

2. % 30 çeviren sikmak sayfa olusturun. Sen aboneleri içine konuklarina dönüstürmek için sikmak web sayfasi istiyorum. Bu bir almanin tek amaci var. Bunlari disinda kalan zaman olsun istiyorum abone miktari düsürür bunu yaparken sayfanizin içinde bagli köprüler, dahil etmeyin. Ayrica, zorlayici bir baslik ve listenize abone eger misafirler alacak bazi avantajlari kapali listeleyen birkaç kursun puan oldugundan emin olun. Bu kayit özellikleri kucaklamak kar odakli degil, olmasi gerektigini çok gerçegi unutmayin.

3. Test sikmak sayfalari Split ve sadece en etkili birini kullanin. Karli bir rekor hizli Bina hatta test kadar bazi ara gerektirebilir. Sen var her sayfada bir göz atin ve en iyi performansi birini seçmeniz gerekir. Büyük bir sikmak sayfa 30 yaklasik% dönüstürür. Yani üzerinden Olusturdugunuz her bin konuk, üç yüz abone olacaktir.