kitap dropshippers üzerinde pratik bir okuma

Kitap dropshippers online kitap satmaya çalistiginiz olanlar için gerçekten yararli olabilir. Kesinlikle kitap kadar stok için garaj ya da arka bahçesinde kullanmak istemem, ve sadece sizin için stok ve nakliye ve tasima düzenleyebilirsiniz kisileri bulmak için mantikli.

Sizinle birlikte çalisabilir kitap dropshippers bulmak için, önce bir online listesi yararlanabilirler. Birçok dizinleri gemi gibi müsterilerinize dogrudan kilavuzlari, kitaplar ve dergiler, olarak yayinlar düsecek yayincilar gösterebilir. Sen hiç bir yayin stok zorunda kalmazsiniz, ve hatta satin almadan önce sizin mal için ödemek zorunda degilsiniz. Ayrica paketleme ve nakliye ve tasima, zarar, alan gereksinimleri ve ek ücretler hakkinda sifir endiseler olacaktir. Iyi bir kitap dropshippers sadece emir almak ve daha sonra sizin için hemen hemen tüm isi yapmak mümkün olacak. Ayrica çesitli konularda yeni kitaplarin puanlari saglamak için mümkün olacaktir. Bu sekilde, kitap tanitim ve satis sonuç odakli kalabilirsin.

Simdi, dizinleri tarafindan saglanan herhangi bir kitap dropshipper için gitmez. Önce kendi arastirma yapin ve sizin için ödeme tam olarak ne aldiginizdan emin olun. Bu birkaç güvenilir damla nakliyatçilar aramayi daraltmak gibi, bir dropshipper listesinde birkaç dolar yatirim yapmak da akillica olacaktir. Kendi yolunu bulmak istiyorum durumda, iyi satiyoruz kitap veya ebooks için Internet üzerinden yerel kitapçilarda veya arastirma ziyaret edebilirsiniz. , Yayincilar ögrenmek dik onlari aramak ve onlarin ögeleri gemi damla görmek için deneyin.

Sadece onlar damla nakliye yapmazsaniz söylüyoruz, ve henüz pes gereken bazi insanlar karsilasabilirsiniz. Küçük yayincilar için, onlara damla nakliye fikir açiklamak bile olabilir. Bir kez onlar da kitap dropshippers olma yararlanabilir fark, onlar devam edin ve sizinle is yapmak olabilir.

Bir diger önemli adim, herhangi bir kitap dropshipper ile resmi bir iliski içine girmeden önce, pazarin bir arastirmadir. Sen çok iyi bir konu iyi satmak en iyi saticilari ne anlayis, ve yaklasik ne kadar bir ay içinde alacaksiniz talep gelistirmelidir. Daha sonra kitap dropshippers seçiminizi halinde piyasa bilgisi koymak gerekir. Bu en iyi olanlar hizli bir sekilde bizim stok çalistirmak her ihtimale karsi, her zaman satmak niyetinde ne için bazi alternatifler ayirmak için akillica olacaktir.

Sadece sanayi herhangi bir satir bir ortak seçimi ile oldugu gibi, bu kitap dropshippers seçimi içine yeterli özeni önemlidir. Unutmayin, bir kez bir güvenilir bulmak, artik bir parmak kaldirmak zorunda kalacak!