kredi karti isleme sirketleri – duman ve aynalar – yandi getting kendinizi nasil koruyacaginizi

Banka karti sektöründe rekabetin bol ve ne yazik ki, pek çok tüccar hesabi saglayicilari islem maliyetleri, aslinda daha düsük görünmesi için “duman ve ayna” teknikleri döndü vardir.

Birçok isletme sahipleri bir meta olarak bir tüccar hesabi tedavi ve onlar kesinlikle orani kendi karar gerektigini düsünüyorum.

Eger her gün isinizde kullanmak ögeleri herhangi bir sayi gibi bir meta olarak kredi karti islem de görünebilir. Ama, sadece sürece düzgün çalisir gibi bir mal var. Uzun süre için elektronik ödeme kabul herkes günümüz sistemlerinin sofistike ragmen terslik oldugunu söyleyecektir. Para kayip veya misrouted olabilir; müsterilerin yanlis fatura edilebilir, müsteriler ve anlasmazlik satis yapabilirsiniz vb en böyle kez basinda hesabinizi kuran kisiye emin yapacagiz ayni kisi takdir zaman bu sorununuzu hizli bir sekilde giderilmistir.

Ne yazik ki bu gün tüccar hesabi sirketleri temsil eden birçok satis temsilcisi basari hiçbir çikari var ya da ajan / broker olarak çalisan ve kaliteli hizmet ve destek saglamak için çok büyük islemciler için hesap teslim olarak hesabinizi hizmet. Aslinda çok bir pesin komisyon için daha az uzun vadeli yinelenen gelir alacak ve pervasizca onlar size bir gelecek hesap var gibi ödeme bitirecegiz oranlari hakkinda yalan olur. Örnegin ben görmeye oldum ortak bir isleme alinti karti mevcut satis için% 1.1 ve internet ve telefon siparisleri için 1.99% oldugunu.

Ben iki büyük oranlari kabul edecegiz ve düsük neden diger teklifler bakarak benim zaman atik olacagini oranlari ile bir tüccar hesabi alabilir?

Ne yazik ki tüccar için bu size böylece diger potansiyel talipleri ortadan kaldirarak mümkün olan en düsük orani kote oldum inanacagim böylece dikkat çekmek için tasarlanmis ortak bir hiledir. Gerçek su ki orani tirnak bu tür süpermarketler ya da vize kontrol alim ve geleneksel degil, satis için sadece vardir.

Senin gelisiyle bu taktikleri kullanarak islemciler onlar senin tabanli islemleri, kartvizit ve diger elemeleri tüccarlar için agir ek ücret ekleyerek bunu yapacak bildiginiz gibi nadiren 1.99% vurdu islemler için küçük bir kayip almaya istekli kartlari genellikle basarisiz isleme dernekler uygun olarak internet ve telefon islemleri tutmak için tedarik.

Kolayca açiklanmamis ne, ancak bu tür aidat ve degerlendirmeler ya da düsük bir oranda elde olabilir herhangi bir tasarruf ofset ödülleri ek ücret gibi ek ögeler, sayisiz vardir. Bu gizli masraflar görünüste düsük oranda maliyeti onlar olacagini düsündüm çok daha yüksek teklif yapmak.

Onlar yandi alamadim bu yüzden diger alanlarda daha fazla ücret ve masada para birakacak nerede oldugunu görmek için daha yakindan bakmak çekici bir oran teklif görmek sonraki Yani.