Online en iyi renk rehber

Renkli kontakt lensler genç ve moda en son tarzi ifadeler haline gelmistir. Bugün, kontakt lensler görme düzeltimi için degil, ayni zamanda göz rengi vurguluyor ya da dönüstürmek için kullanilir sadece. Günlük kullanim içindir yumusak kontakt lensler ile karsilastirildiginda Ancak, renkli temas son derece pahalidir. Kontakt lensler egzotik renk ve stil genis bir yelpazede mevcuttur. Ayrica, bir seçim için ürün ve markalarin bolluk, ve çok sayida çevrimiçi perakendeciler var. Sen indirimli fiyatla çevrimiçi renkli kontakt lens satin alabilirsiniz.

Ama önce çevrimiçi temas siparis için, burada dikkat edilmesi gerekli bazi yararli ipuçlari verilmistir:

Her zaman bir optometrist veya göz gelen renkli temas için bir reçete almak Ø. Göz doktoruna gözlerinizin saglik durumu uygun bir degerlendirme yapmak ve size en uygun olan marka önerecektir.

Eger dogal göz rengi gelistirmek, ya da vurgulamak isterseniz Ø, o zaman bir gelistirme tonu için gitmek gerekir. Gelistirme tonu gibi Mavi, Gri ve yesil gibi açik renkli gözleri iyi görünüyor ile Kontakt lensler. Tamamen göz rengi dönüstürmek istiyorsaniz Öte yandan, daha sonra bir opak renk tonu seçin.

Ø göz uzmani tarafindan saglanmaktadir renkli kontakt lens örnekleri üzerinde deneyin ya da ucuz günlük tek renkli kontakt lensler satin alin.

Arkadaslarinizin renkli temas giymek asla Ø. Paylasim veya kontakt lens alisverisi zararli bakteri yayilir ve enfeksiyon ya da diger ciddi göz bozukluklari neden olabilir.

Online renkli temas satin planliyorsaniz Ø, son derece saygin online perakendecilerin veya optik magazalarindan markali renkli temas siparis emin olun.

Ø Burada online renkli temas satin almadan önce hatirlamaniz gereken bir baska önemli sey. Sadece müsteri hizmetleri politikasi, iade politikasi, müsteri destek saatleri ve telefon numaralari ile ilgili yeterli bilgi toplama sonra bir online perakendeci seçin. Farkli ödeme seçenekleri, nakliye yöntemleri ve maliyet sorgula.

Bu bir online optik perakendeci ile indirim oranlari çevrimiçi renkli temas satin almak daha iyidir Ø. Ancak, her zaman saygin bir üreticiden yüksek kaliteli kontakt lens satin emin olun.