7 nedenlerle ev sahipligi küçük isletme web alisveris sepeti yazilim daha iyidir

Neden küçük isletme web sitesi için bir uzaktan barindirilan alisveris sepeti için ödemesi gereken, yerine sadece sitenizde ücretsiz bir açik kaynak kodlu alisveris sepeti yüklemek?

Nedenlerle bir yeri vardir:

1) odaklanin. Isiniz yükleme ve karmasik bir komut dosyasi yönetmek degil, malzeme satiyor. Eger baskasi bir alisveris sepeti komut ile yapabilirsiniz sekilde outsource mümkün olmayacak bir is çalisan yeterince sorunlari var olacak.

2) Fiyat. Ödenen ev sahipligi alisveris sepeti yazilim fiyat önemsiz bulunmaktadir: $ – 10 $ 100/month. Bu is için önemli bir gider ise, size kar marji gelistirmek içine bakmak gerekir.

3) destegi. “Ücretli” is yazilimi için destek ucuz fiyata dahildir ise, “özgür” is yazilimi için destek oldukça pahalidir. Açik kaynak kodlu ve diger özgür yazilim fikirlerini paylasmak için do-it-yourself-ers için forum disinda herhangi bir destegi olmadan geliyor. Yani, bu kurulumu ve bakimi için birini ödeyerek bitirecegiz. Ya da zaman bir sey deger olup olmadigini kimse ödeme daha pahali çok fazla zaman maliyeti olan, kendiniz yapin.

4) Kurulum. Bir abonelik plani yazilim barindirilan almak zaman, kurulum zaten yapilir ve destek dahildir. Eger bir sorun ve varsa varsa Hiç?-Bunu uzaklastirmak için bir gelistirici $ 150/hour ödemek zorunda degilsiniz en az bir kez bir sorun yoktu yazilim vardi.

5) Güvenlik. Güvenlik sorunlari saglayiciya hiçbir yama yazilim tarafindan sizin için halledilir.

6) Hiz. Hosted online alisveris sepetleri gerçekten kutunun disinda, artik is yapmak. Sadece giris envanter ve gidin. Açik kaynak kodlu alisveris sepetleri sadece çogu gerekmez karar için saat sürer özellestirme seçenekleri düzinelerce ile birlikte gelir.

7) Içiniz rahat olsun. Alisveris sepeti online bir is juguler ven oldugunu. Sey kan durdurma, ancak küçük nedeni akan yaparsa, hizli hissedeceksiniz. Eger kan akan kalir, ya da bir serbest programci durumu güvenmek varsa, en saglikli uyku elde edilmez emin olmak için olan biriyseniz. Bir uzman günde 24 saat, sizin için endise yok bu olsun.