e-ticaret eklentileri artilarini ve eksilerini

E-ticaret web siteleri için kullanilabilir farkli özellikler üzerinde okuma baslarsaniz, size web sitenize müsteri çekmek için yapiyor olabilir çok daha fazla seyler oldugunu bulabilirsiniz. Çogu e-ticaret yazilim paketleri üçüncü parti eklentileri ile entegre edebiliyoruz. Bu eklentiler web sitenizi optimize etmek ve müsterileri ile daha fazla etkilesim için yardimci olabilir. Ayni zamanda, daha fazla sisteme web sitenizde çalisan, her sey düzgün çalismasi için daha fazla yönetici var. En önde gelen e-ticaret eklentileri hem de bunlari kullanarak artilarini ve eksilerini birkaç bakmak için biraz zaman atalim.

bir e-ticaret plug-in nedir?

Bir plug-in aslinda bir mevcut ve çogu zaman daha büyük yazilim paketi için özel islevler eklemek yazilim bilesenleri bir dizi. Diger bir deyisle, eklentileri özellestirilmis tasarim çalismalari bir servet harcamak zorunda kalmadan e = ticaret sitesi artirabilirsiniz. Plug-ins birincil yazilimi ile arayüzü ve kolayca e-ticaret sitesi bölümlerini özellestirebilirsiniz. Bazen insanlar uzantilari ile eklentileri karistirmayin. Plug-ins uzantilari daha basit bir yazilim biçimi ve daha sinirli yetenekleri var. Bununla birlikte, e-ticaret web sitesi tasarimi açisindan saglam bir favori kalir.

En popüler e-ticaret eklentileri

Eger bir online arama yaparsaniz, bugün e-ticaret web sitelerinde kullanilan en popüler iki eklentileri Joomla veya WordPress kullanilarak tasarlanmistir oldugunu göreceksiniz. Ilginçtir ki, bu yazilim sistemlerinin her ikisi de açik kaynak kodlu ve indirmek ve kullanmak bu nedenle ücretsizdir. Joomla ve WordPress ikisi için, bu platformlari kullanarak olusturulmus farkli uygulamalar vardir. Farkli uygulamalar, e-ticaret web sitesi gelistirmek için kullanabileceginiz eklentileri özel sunuyoruz. Bu fatura ve fatura programlari alisveris sepetleri, açik forumlar, e-ticaret köprüleri, ödeme ag geçitleri, abonelik ve ödeme ag geçitleri degisir.

plug-in bir e-ticaret kullanmanin artilarini

Geçmeli bir e-ticaret kullanarak pek çok avantaji vardir. Örnek olarak, WordPress bir çok kararli bir ürün oldugu için bir üne sahiptir. Bu birkaç yil için yaklasik edilmis ve yaygin müsteri ve dünya çapinda dükkan sahipleri tarafindan kullandi. Çesitli programlar üzerinde sürekli iyilestirme asiri karmasik olmadan kapsamli özellestirme teklif eklentileri sonuçlandi. Eklentileri de nispeten ucuzdur ve bir giris seviyesi birçok ücretsizdir. Eklentileri web sitesi ve tasarim süreci çok daha kolay hale getirir diger yazilim programlari çok çesitli arayüz saglayacak. Eger mevcut Joomla e-ticaret eklentileri bir göz atin, sans sizin sanayi ya da satiyoruz ürün türüne belirli bir bulacaksiniz vardir.
Eklentileri daha önce gitmis bu sirketlerin uzmanlik kullanimi ve e-ticaret sitesi profesyonel ve kullanici dostu hem de görünmesini saglayabilirsiniz bir yazilim paketi size. E-ticaret eklentileri çogu kolayca belirli bir sorgu veya sorunu çözmeye yardimci olmak için uzmanlik erisebilirsiniz destek forumlari var. Eklentileri büyük bir avantaji olarak daha gelismis özellikler olusturulur olan, güncellestirmeleri ve ayrica sunulmaktadir. Bu e-ticaret sitesi son teknoloji ile güncel oldugundan emin olabilir.

e-ticaret eklentileri eksilerini

Biliyorum olanlar için, birçok eksilerini e-ticaret eklentileri için yok söyleyecektir. Etrafimda o kadar çok var olmasi e-ticaret eklentileri yararliligini ve basari kanitidir. Ancak, e-ticaret sektörüne yeni birisi için, teknik terimler ve farkli ürünlerin genis sayida saldiri çok zor olabilir. Ihtiyaçlariniza en uygun bir ürün bulmak için farkli e-ticaret seçenekleri arasinda elemek için çalisan bir zorluk biraz haline olabilir. Orada eklentileri herhangi bir iyi olmadigi için bu nedeni degildir, bu yüzden çok var çünkü öyle. Dogru bir bulgu uzmanlik belirli bir düzeyde gerektirir ve farkli ürünler üzerinde degerlendirme arastirma zaman alici olabilir. Sonunda, bu sadece web tasarimcisi tarafindan önerilen ürün ile gitmek olasidir.
Eklentileri bir diger con onlari kurmak ve onlari korumak için teknik uzmanlik düzeyi gerektiren olmasidir. Buna ek olarak, e-ticaret sitesi üzerindeki eklentileri daha farkli, daha genis sizin uzmanlik düzeyinde olmasi gerekir. Bir kez e-ticaret sitesinde eklentileri var, ayni zamanda düzgün bir düzenli olarak tutulur emin olmak gerekir.