e-ticaret heyecan verici dünyasina cesaretini

Tüm 800 DJ Promosyon Disco Vinil Records ile 2001 yilinda basladi. Biz onlari vardi – biz bunlari nasil satabilirim?

Ben internet için bir yeni gelen degildi bir grafik tasarimci olarak ne de benim yeteneklerini satan 1998’den beri online yapilmis olmasi. Ancak belirli bir ürün satan simdiye kadar düsünmüstü bir sey degildi. Nerede bu kayitlari satabilirim? Ne kadar deger? Onlari kim ister ki? Nasil baslarim?

Online Alisveris sadece yerden baslamisti ve E-Ticaret düsünmek yeni ve heyecan verici oldu. E-ticaret hakkinda hiçbir sey bilmeden ben kendi artilari ve eksileri kendimi egitmek için bulabildigim ne zaman okuma oldukça çok fazla zaman harcamak. Bir arkadasim 1997 yilindan bu yana yaklasik olmustu eBay bahsetti. Ben eBay için hiç yoktu – bu konuda her ne hiç bir fikrim yoktu – ama siteye benim tarayici isaret ve asla arkasina bakmadi.

EBay ipler ortamda egitim zor degildi. Yönergeleri tümünü okuyun, liste ögrenmek bir eBay magaza açmak ve isletme bulunmaktadir.

Esim ve ben vinil kayitlari hakkinda bilgi ararken saatler harcamak, biz nasil sinif onlari, ne tür her kayit düstü ve sanatçilarin geçmislerini ögrendi.
Biz eBay magaza yüklenmesine kayitlarin fotograflarini aldi ve bu yüzden dogru dereceli o olabilir her kayitlari dinledi. Biz sanatçi, etikel, üretici ile ilgili biz her seyi ögrenmek için her kayit arastirdi. Son olarak eBay liste baslatmak için nitelikli hissettim.

Ah, o ilk satis heyecan! Biz kanca. Önümüzdeki iki yil boyunca bir non stop olarak kayitlari listelenir. Biz hemen hemen hepsi satildi ve çok iyi kar yapti. Biz satmak için kayitlarin bittigi bir seyleri listelemek için evin etrafinda aramaya basladilar. Biz koleksiyon, yemekler, giysi, ayakkabi, ve her ne olursa olsun biz artik istemiyordu bulabiliriz satildi. Son olarak sadece satmak seyler bitti.

Bizim arkadas o Italyan takilar yapmaya basladi söyledi. Evet, açikçasi, ben Italyan Charms ne hiç bir fikrim yoktu! Ben çevrimiçi olarak kontrol ve onlari yüzünde bir tasarima sahip küçük bir dikdörtgen degistirilebilir takilar oldugunu ögrendim. Ben belirlenen onlari ben de olabilir yapabilir eger

Bir grafik tasarimci bu küçük takilar için tasarim kullanisli gibi benim backgound düsündüm. Sadece satmak için hazir emaye ve lazer takilar satin almak için aklimdan geçti asla – Ben farkli ve benzersiz bir sey yapmak istedim.

Ben birçok denemeler ve hatalar biz taban paslanmaz çelik cazibe onlari yapistirmayin ve açik, su geçirmez AKRILIK kaplama ile onlari karsilamak için nasil ögrendikten sonra kelebekler, çiçekler, hayvanlar, yerler, vb tasarimlar yapmaya basladi. Biz eBay onlari listelenen ve mutlak hayretle satildiklari!

O andan itibaren bizim çogu zaman tasarimlar ve takilar yaparak ele alindi. Tüm bu hakkinda en iyi sey, siparis edilen kadar gerekli hammadde disinda tutmak için hiçbir envanter yoktu bu yüzden takilar yapmak gerek yoktu olmasidir. Ve, biz bunlari yaparken sevdi!

Bir yil sonra sube ve kendi web sitesi almaya karar verdi. Biz bir sayfa koyun ve eBay saklamak için yönlendirilir. Biz yakinda eBay çikmak ve web sitemizde kadar bina konsantre zaman olduguna karar verdi.

Ben alisveris sepetleri hakkinda kesinlikle hiçbir sey bilmiyordum. Bu kendi içinde bir macera oldu ama okudum ve arastirdim ve sonunda hepsi hakkinda ne ilkel bir anlayis vardi.

Ben bizim webstore insa etmeye basladi. Bir grafik tasarimci oldu ve ben düsündüm diger insanlar için pek çok kisisel web siteleri insa etmisti beri ben ne yaptigini biliyordu. Ben e-ticaret hosting sitelerinden biri kullanmiyordu. Ben özel bir ana bilgisayar kullanilan ve her seyi kendim uygulamak zorunda kaldi. Ben Italyan Charms 400 sayfanin üzerinde dek sayfa sayfa bu gözlerimin önünde ortaya çikmaya basladi.

Basarili bir ürün degil satmak için ögrenme – bir web sitesi kadar koyarak kolay bir parçasidir. Ben eBay benim gün Paypal için kullanilan ve onlarin Web Sitesi Ödeme Pro hizmet için kaydoldum ve Paypal ile entegre bir alisveris karti kullanilan bu yana. Benim kullanim için alisveris sepeti yapilandirmak için bir hafta boyunca iyi götürdü ama her çekicilik html kodu ekleyerek yapildi zaman bir online webstore vardi. Sanirim magaza açti ve emir içeri acele bekledi ve bekledi benim eski eBay tüm müsterilerinin haberdar. Ve bekledi.

Tamam, simdi ne olacak? Ben SEO, anahtar kelime, optimizasyon, css stil sayfalari ya da basarili bir online is bilmesi gereken baska bir sey duymadim hiç .. Bu yüzden tekrar arastirdim. Tüm süre saklamak için daha fazla takilar ekleyerek – Ben bulabildigim her seyi okudum. Ben arama motorlari, nasil meta etiketleri kullanmak için ve nasil is tanitmak için optimize ögrendim. Ben adwords kampanyalari, e-posta haber kullanilan ve müsteriler için indirimler verdi. Ben, bir site arama motoru eklendi benim bütçe izin zaman reklami ve saklamak için takilar ekleyerek devam etti.

Bugün magaza, JenaLis aski, basarili oldugunu. Biz her zaman oldugu gibi, sadece daha fazla takilar eklemeye devam 1500 özel ve kisisellestirilmis Italyan takilar ve aksesuarlar üzerinde tasimak ve. Benim kelime herkese baslayan için? Arastirma, ürün bilmek ve bu ilk adimi atmaya korkmayin. Sen ona fikrini koymak ve gerçekten basarili olmak istiyorsaniz yapabileceginiz ne hayran kalacaksiniz.