e-ticaret web sitesi tasarimi ne kadar alakali oldugunu

E-ticaret web sitesi tasarimi herhangi bir is için basari veya azap ya büyü olabilir. Bu internet çaginda bu satis ya da bir ürün veya hizmet satin alma, reklam için bir online sitesine sahip olmak zorunludur. World Wide Web üzerinden is yapan çok sayida e-ticaret web sitesi bulunmaktadir. Web sitenizin e-ticaret tasarimi iyi bir web sitesi tasarimi için gerekli tüm farkli unsurlari alakali olmalidir.

Sitenize kisisel özellikler eklemek istiyorsaniz, kendi sitesi tasarlayabilirsiniz. Ancak ayni zamanda online is sitesi tasarlanmis almak için çok sayida web sitesi tasarimi sirketlerinden profesyonel yardim alabilirsiniz. E-ticaret web sitesi tasarimi yüksek itibara sahip iyi bir web tasarim sirketi seçin.

Herhangi bir e-ticaret sitesinin amaci bir ürün için is üretmek için ya da bir hizmet tesvik etmektir. E-ticaret web sitesi tasarimi kolay bir is degildir ve bir gecede yapilmaz. Iyi bir web sitesi yapmak için izlemeniz gereken bazi temel basit kurallar vardir. Her seyden önce web tarayici ve isletim sistemleri farkli uyumlu oldugundan emin olun.

Bir e-ticaret sitesinin amaci is olusturmasina yol açiyor ve farkli tarayicilar ve isletim sistemleri kullanarak online sörfçü bile düzgün bir sekilde göremezsiniz varsa, potansiyel müsteriler önemli sayida üzerinde kaybedersiniz. Aslinda bir web sitesi tasarimi hakkinda gitmeden önce bu yönünü düsünün.

Bu resimler hatta bazen söz söylemek basarisiz mesajlari iletisim yetenegine sahip oldugu söylenir. Resimler güçlü duygular tasvir için çok güçlü bir yetenegi var. Diyorlar Sessizlik kelimelerden daha bazen güçlüdür. Bir fikir ortaya koymak sitenizde ilgili resimler koyun. Web sitenizde alakasiz ve eski resimlerini koymayin dikkat edin.

Bir web sitesinin renk kombinasyonu çok önemlidir. Sadece çok dikkatli bir degerlendirme sonra e-ticaret web sitesi tasarimi kullanilmak üzere renk seçin. Bir e-ticaret sitesinde Renkler cafcafli olmamalidir ve hatta sitenize ziyaretçi herhangi bir yanit çagirmak degil böylece ayni zamanda, çok sikici olmamalidir. Göze hitap bir renk deseni seçin, ancak üst üzerinden gidiyor, ayni zamanda nakarat de.

Gidis ve e-ticaret web sitesi tasarimi islevselligini büyük önem tasimaktadir. Siteniz simdiye kadar yapilmis en iyi görsel görünümlü bir site olabilir, ancak uygun islevselligi ve gidis yoksa, hiç kimse bile sitenize ikinci bir bakista verecek. Hiçbir ziyaretçi düzgün gezilebilir ve islevsel degilse bekleyin ve sitenize bilgi aramak için gidiyor.

E-ticaret web sitesi tasarimi içindekilerin dikkat edin. Iyi ve alakali içerik sitenize ziyaretçi getiren büyük bir araçtir. Kendiniz için kontrol ve sitenize içerik degil ilgili olup olmadigini görmek. Tüm baglantilari düzgün yerlestirilmis ya da degil ve ziyaretçilerin hemen sorgu için ilgili bilgiler sayfaya aktarilir olmadigini olup olmadigini ayrica bkz.

Sitenize ziyaretçi tatmin en iyi çaba olun. Bir siteye bir ziyaretçi olarak kendinizi düsünün ve bir site görmek istediginiz ne her seyi düsünüyorum. Kullanicilar bir web sitesi ise ya da eger belirlemede kral vardir. Kullanici özen ve e-ticaret web sitesi tasarimi kendi ihtiyaçlarini karsilamak için deneyin.