e-ticaret yoluyla bir is baslatmak için nasil

E-ticaret yoluyla is kurma beslenme takviyeleri ya da saglik ürünleri pazarlama ek gelir saglamak için mükemmel bir yoldur. Online alisveris için bugünün dünyasinda artan popülaritesi ile, e-ticaret ile is kurma yarar olabilir.

E-ticaret küresel bir pazar ulasmak saglayacaktir. Müsterileriniz dünyanin her yerinden olacaktir. Besin takviyeleri ve saglikli yasam ürünleri sektöründe, bu tür ürünlerin genel olarak insanlar tarafindan ihtiyaç vardir. Pazar sadece tüketici bir tür veya bir cografi bölgeye sinirli degildir. E-ticaret yoluyla is kurma Eger ürünler için potansiyel alicilar çok büyük sayida ulasmak saglayacaktir.

Bu stok sirketler, tedarik ve bir çevrimdisi magaza açik tutmak çalisani var için pahali olabilir. Ayrica, magaza genellikle günde 24 saat, haftada 7 gün ve tatillerde çalismaz. Sizin is için güçlü olmak her zaman kar potansiyeli maksimize edecek çalisir.

E-ticaret yoluyla is baslayarak size havai stoklama maliyetleri, personel giderleri, fiziksel tesis maliyetleri ve diger isletme maliyetleri olmadan bir online magaza çalismasina olanak saglar. Bir çevrimdisi depo faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesi çalisan daha büyük bir maliyeti oldugunu göreceksiniz.

E-ticaret, posta ve fatura tasarruf saglar. Genellikle müsteriler hemen ürünler için ödeyecek. Fatura disari posta veya ödeme toplamak için davet göndermek için hiçbir masrafi yoktur.

Aslinda, bir çevrimdisi magaza ile daha e-ticaret ile daha az ürün kaybi potansiyeline sahiptir. Ürün alisveris-kaldirmak için müsteriler, hirsizlar, ya da çalisanlar için bir yolu yoktur.

Daha fazla stok kontrolü sahip keyfine varacaksiniz. Bu müsterilerinizin düzenli çevrimdisi depo ile daha e-ticaret sitesinde satin almak istiyorum ne izlemek için daha kolay olacaktir. Emir sitenizde gelir olarak zaman çogunlugu tedarikçilerden envanter siparis edebilirsiniz. Bu iyi vermedi stok daha az ürün var demektir. Bu distribütörler ve pazarlamacilar için çok büyük bir para tasarrufu olusturur.

Birçok ürün kalemi ücretsiz ve elektronik için sevk edilebilir biliyor muydunuz? Bir çevrimdisi depo basili brosür, kupon, reklam el ilanlari ve hatta kartvizit sahip olmasi gerekir. Bu ögeler daha sonra almak için müsteriler için bir gösterge yerlestirilir ya da baski ve posta hem de masraf bir posta listesine disari gönderilecek gerekir. Ögeler bu ayni tür bir e-ticaret sitesi araciligiyla baski maliyetleri ve nakliye olmadan elektronik gönderilebilir.

Çevrimdisi bir magaza sinirli bir cografi bölge ile ürün ve hizmetleri satin almak için müsteri tabani olusturmak için zor olabilir. Bir e-ticaret sitesi bir küresel düzeyde insanlara baglanmasini saglar sadece ama müsterilerine e-posta yoluyla elektronik yeniden siparis formlari gönderebilirsiniz. Hatta az maliyetle müsteri potansiyelini artirmak için arkadasi tesvikler bakin sunabilir.

Eger alici günlük ve sise boyutu 30 hap oldugu alacak bir besin takviyesi varsa, yeniden siparis ek her 25 günde hatirlatmalar gönderebilirsiniz. Ayrica düzenli müsterilerinden daha fazla satin alma tesvik etmek için ücretsiz ürün brosürleri e-posta gönderebilirsiniz.

Çevrimdisi bir magaza ile bir öge satin alir ve onlari bir posta listesi formu doldurun sahip her kisi ile durdurmak gerekir. Kimse bu ya da çizgiler yapmak için gidiyor bir milyon kilometre uzunlugunda ve müsteriler tekrar dönmek asla öfkeli olacak olacaktir. E-ticaret magazasindan bir müsteri satin her zaman, otomatik olarak e-posta adreslerini ve teslimat adresi var. Onlar kendi ürün gemi gerekir çünkü bilgi veren aldirmadi.