fda onayladi parkinson yama

Parkinson hastaliginin erken dönemlerinde muzdarip insanlar hastalik, bir yama tedavisi için yeni bir seçenek olacaktir. Hastalik tedavisinde ilk yama FDA tarafindan geçen hafta kabul edildi.

Nöro yama günde bir kez kullanilacak olan ve daha önce Amerika Birlesik Devletleri’nde satilan daha önce hiçbir zaman rotigotine adi verilen bir ilaç içerir. Yama Schwarz Pharma AG tarafindan imal edilecek.

Dopamin üreten beyin hücrelerinin kaybi MSNBC göre, “Parkinson hastaligi sonuçlari. Dopamin bu hücreler arasindaki iletisim için çok önemlidir sik ??Parkinson hastalarinda görülen titreme açiklar Kas hareketlerini kontrol eden,. Rotigotine nörotransmitter etkisini taklit eden, beyin dopamin reseptörlerine aktive etmek suretiyle çalisir. ”

Yama ile iliskili yan etkiler, bazi mide bulantisi, bas dönmesi, kusma, deri reaksiyonlari, uykusuzluk ve uyku hali içermektedir.

Parkinson tedavisinde bu yeni advanvement Parkinson hastaligi muzdarip milyonlarca hos geldiniz gelmelidir. Son zamanlarda, Parkinson hastaligi Michael J Fox artan arastirma ünlü savunucusu daha yenilikçi tedavileri üretmek ve bu tedavileri bulmak için daha fazla risk almaya ilaç sanayi meydan okudu.

Fox Ilaç ve biyoteknoloji firmalari yaratici fikirler bir tedavi olan 20.000 insan hastaliklari için tedavi verim verebilecek belirlenmesinde kritik yüksek riskli çalismalarda ilgilenmiyor “diyerek 2007 BIO toplantisinda ilaç üreticileri ve yaraticilari konustu. Onlar büyük döner hasat devam etmek için bir çaba eski fikirleri ve bilesikleri yeniden paketleme ilgileniyorlar. Levodopa Parkinson, Beraber yasadigim hastalik için altin standart tedavidir. Kredi vadesi nerede Beni yanlis anlamayin,, hey, kredi benim ilaçlarini seviyorum … Ama elimizdeki en iyi ilaç 40 yil için yaklasik edilmis biri oldugunu biraz sinir bozucu … Ama – Ben daha mutlu olamazdi son gelismeler hakkinda. Benim köpek daha iyi hissediyor, çünkü ne benim için biraz daha kolay yapar köpekler, için antidepresanlar akla bir gelir. ”

Bir online yabanci eczane siparis hakkinda daha fazla bilgi için buraya tiklayin.