gerçekten ebay satmak o kadar kolay bir baslangiç

eBay çevrimiçi bugün en büyük pazar yeri. 200 milyon kullanici ve milyarlarca dolar, bir yil yanlis gidemez. Ayni zamanda büyük mutlu bir aile katilmaya karar eger dogru olani yapti. Herkes bir satici eBay hesabi açmak ve hiç neredeyse ne satis baslayabilirsiniz.

Birçok insan bu ürün ariyorsaniz yapmaniz gereken tek sey bir ürünü bulmak için, bkz,
Eger gemi için mümkün olup olmadigini görmek ve bunun disinda büyük bir kar elde eger.

Bir ürün bu tür buldunuz Eger sadece satis sayfasi yazmak gerekir, ve gösterisli olmak zorunda degildir. Çogunlukla müsteri bilmek istediginiz tüm bilgileri içermelidir. Fiyat, boyut, küçük bir açiklama, nakliye maliyetleri, geri ödeme politikasi, vb bir fotograf çekmek ve kadar eBay yükleyin. Simdi yapmaniz gereken birisi üzerinde bir teklif sunuyor kadar beklemektir. eBay sizin için is yapacak. Artik güzel bir kar ile eBay satmak bir ürün var. Sadece tebrikler, ilk pasif gelir sistemi olusturduk!

O kadar basit ve bu kadar kolay degil mi? YANLIS!
Üzgünüz parti berbat ama bu kolay kismi için. Gerçek su ki zor degil eBay satan ürünü bulmak için olmasidir. Sorun almak için yerden bulmaktir.
Mal güvenilir bir kaynak bulmak kolay bir is degildir.
Ben hiçbir basari ile bir toptanci veya dropshipper için bir süredir ariyordum, ben yalan ve parami simdi birkaç kez çalinmis var oldum. Ben her seyi vermeye hazir oldugunu hemen önce, ben Salehoo rastladim.

Salehoo daha o zaman eBay yüksek satabilirsiniz ucuz ürünler alabilirsiniz 150 farkli kategoride 5000 farkli tedarikçiler vardir.

Için dolce & gebana T-shirt:: $ 29.99, Sony playstation ps3: Sen gibi ucuz bu toptancilar kaliteli pahali ürünler, almak mümkün olacak $ 420,55
, Için Gucci günes gözlügü: $ için 68, Vatandas el izle: $ 157 ve daha fazla ….. (Bu fiyatlari Subat 2008 hakliydin, simdi daha ucuz olabilir).

Eger Salehoo personel aradiginizi alinamiyor bile üye olmak kez ihtiyaciniz ne arayacaktir. Onlar gerçekten iyi bir teknik destek 24-7 var.

Ben sahip olduklari en güçlü ve kullanisli bir araç üyenin forum oldugunu düsünüyorum.
Bu forum Salehoo yöneticilerden biri tarafindan çalisir ve orada tüm sorularinizi cevap almak ve diger üyeleri iletisim ve her sey hakkinda nasil hissettigini görmek için.

Salehoo da bazi toptanci kolayca gerçek insanlar onun hakkinda yazdigi geri bildirimler okuyabilirsiniz güvenilir olup olmadigini bilmek istiyorum eger öyleyse elestirmeni, kendi toptancilar oldugunu büyük bir geri besleme sistemi vardir.