güvenlik ile sadik müsteriler yaratmak

Güvenli bir e-is olmasi çeken ve sadik bir müsteri tabani korumak için gereklidir. Bu gün, kimlik hirsizligi tehdidi hiç ve merakli tüketiciler orada tehlikelere uyarilirsiniz daha gerçek. Sundugu kolaylik yüksek düzeyde nedeniyle online alisveris en tüketicilere cazip olsa da, kimlik hirsizligi korkusu Internet üzerinden kisisel bilgi verici birçok tüketici dikkatli yapar. Bina müsteri sadakati bir parçasi onlar web sitenizde güvenle alisveris yapabilirsiniz müsterilerinize temin edilir.

Müsteri sadakati saglanmasi yaninda, güvenli bir web sitesi kurmak da tüccar olarak korur. Her yil, isletmelerin müsteri veri güvenligi ihlallerine karsi iyilestirme maliyeti milyonlarca dolar kaybeder. Bu maliyetler gelecek için sorunu çözmek için kredi karti dolandiriciligi zararinizi tazmin etmeye dava için yasal giderleri, çikan yerlesim veya kararlar, ihlali müsterilerine bildirmek için maliyetleri, olayi arastirmak için maliyetleri, müsteri destek saglamak için maliyetleri ve maliyetleri içerir. Belki de bir is için en büyük maliyet, ancak, artik kisisel bilgileri ile bu is güven müsteri kaybetme maliyetidir.

Eger müsterilerin güvenli alisveris hissetmek istiyorsaniz, size online ortamda kisisel bilgilerini için mümkün oldugunca güvenli oldugunu onlara saglamak zorunda. Web sitenizde en son güvenlik önlemleri her istihdam edebilir, ve müsteri bu konuda bilmiyor eger yine de müsteri dönüsüm etkilemez. Güvenlik standartlari onaylamak için web sitenizde bir güven isareti kullanan müsteriler için web sitenizin güvenilirligini kanitlayan esastir. Tüm güven isaretleri Ancak, esit yapilir. Bu taninan ve güvenilir bir marka bir güven isareti seçmek önemlidir. Comodo isletmeler ve bireyler hem de Web sitesi güvenlik sertifikasi çözümleri genis bir yelpazede saglamak için bilinir. Bu HackerProof Güven Mark programi, üçüncü taraf kimlik dogrulamasi hattinin üst oldugunu.

Arastirmalar onlarin bilgi güvenli olacak bilmek alisveris online alisveris çogunlugu bir güven isareti ne oldugunu biliyor ve bir güven isareti aramak oldugunu kanitlamistir. Bir çalismada online alisveris yapanlarin% 79 bir web sitesinin ana sayfasinda bir üçüncü taraf güven isareti görmek için beklemek ortaya koydu. Müsterileriniz ile güven tesis güven isaretlerinin önemi küçümsenemez. Comodo gelen HackerProof güven isareti diger güven isaretleri üzerinden sayisiz avantaji vardir. Ilk olarak, güven isareti tüm sayfalari boyunca web sitenizin kösesinde sürekli yerlestirilir. Ayrica, HackerProof müsteri satici sitesine sitenizin kapali gezinmek zorunda kalmadan web sitesinin orijinalligini dogrulamak için saglar teknoloji dogrulama için özel bir noktasi kullanir.

Comodo marka 100 milyon kisi tarafindan güvenlik ve güven ile taninir. Sadece web sitenizde Comodo HackerProof Güven isaretleri görme sitenize güvenlik açiklarini tespit etmek için düzenli olarak taranir oldugunu müsterilerinize saglamak için yeterlidir. Güven isareti bile sitenin son test edilmistir müsterileri bilgilendirir. HackerProof olumlu sonuçlar ile kendini kanitliyor kadar ücretsiz olarak müsterilere sunulmaktadir o kadar etkilidir.