nakit akisi sorunlarinin fatura cevap tekrarlayan

Ödemenin islemleri periyodik olarak bir kredi kartindan islenen veya mal ve hizmetler için bir tüccar tarafindan çek hesabi, tüketici hibe izin verildigi süreçtir. Eger kablo sirketi, cep telefonu servis saglayici, veya bankanizdan bu hizmeti asina olabilir.

Isletmeler uygulamak ve bir yinelenen olarak fonlarin otomatik transfer (genellikle aylik) etkinlestirmek için izin basit çözümler vardir. Bu çözümler kolayca ödeme ikincil bir yöntem seçilebilir hangi ödeme isleme programlari kurmak için yardim, ilk ödeme düzgün islem degilse, ikincil yöntem kullanilabilir. Bu is zamaninda ödeme yapacaktir saglar ve müsterilerin kredi raporu için geç ücret veya ping degerlendirilen alamadim.

Ödemenin özellikle üyelikleri veya sözlesme gerektiren isletmeler için mükemmel bir çözümdür. Onlarin toplama islemi otomatik olarak, bir is nakit akisini arttirir, ancak faturalama maliyetlerini azaltir, geç ödemeler ve tahsilat aramalari ortadan kaldirir, ve çabalari temel is odakli olabilir giris böylece manuel veri önlüyor. Odak degil fatura ve ödemeleri, verilen hizmet olabilir çünkü Ayrica, müsterileri ile etkilesim islem yan otomatik hale getirerek, müsteri sadakati ve hizmet artiracaktir.

Müsterilerinizin rahatligi için ödemenin kurma süreci basit ve sorunsuz.

Ilk olarak, kayit islemi sirasinda, müsterilerinizin tüm hesap veya kredi karti bilgi vermek ve elektronik ya da ödemenin programa kayit oldugunu yazili olarak. Kaliteli bir ödemenin çözümü ve gerçeklesmesi için müsteri arasindaki bu anlasma için online bir portal veya sablon formlari ya saglayacaktir.

Ikinci olarak, sadece güvenli, web tabanli yazilim arayüzü içine müsteri bilgilerini ve zamanlama ayrintilari girin ve kaydedin tiklayin. Birçok ödemenin hizmetleri de her ödeme için otomatik e-posta makbuz veya ön bildirim gönderir.

Son olarak, sistem olsun ACH veya kredi karti, islemci için ödeme bilgilerinizi göndererek islem isler. Islemci, yazilim programina onaylanmis bir durum geri göndermek fonlari çikarmak için borç banka veya kart bildiren ve banka hesabina para göndermek için is banka bildiren, islem yürütmektedir .. Sonunda, is-zaman üzerindeki para olacak, ve müsteri kendi aylik hesap ekstresinde bildirilen islem göreceksiniz.
Kurma ve is için ödemenin kullanarak basit bir islem tarafindan gösterildigi gibi, ödemenin size zaman kazandiracak, nakit akisi, müsteri sadakati ve müsteri hizmetleri gelistirmek ve gecikme ücreti, toplama aramalari ve veri manuel giris önlemek – tüm süre isinizi daha sivi hale.

Bu makalede, PaySimple tarafindan size Tekrarlayan Fatura hizmet önde gelen saglayicisi getirilir.