nasil e-is yararlanabilir

Online is yapma gücü deneyimi kadar internetin gücünü fark olmayacaktir. Bu e-is denir ve sattiginiz ürün veya hizmet için dünya açilir. Hatta bir e-is çalistirmak için bir bina ya da personel gerekmez. Bir yatak odasi ya da bodrum katinda bir oda disinda çalisabilir. Aslinda, hatta kendi is saatinde her saat için para kazanmak olmasi herhangi bir envanter gerekmez.

Internet, dünyanin dikkatine herhangi bir alanda uzmanlik getirmek saglar. Eger yayinlanan almak için çalisan bir yazar iseniz, neden herhangi bir konu hakkinda bir e-kitap yazmak ve o e-kitap satan bir web sitesi kurmak degil. Sadece sizin için kredi kartlarini kabul ve aylik olarak ebook satisi size ödeme sunacak bir sirket ile bir sözlesme olmasi gerekir. Size sadece maliyet her ay web hosting ve ödeme sirkete prim ödeyecek. PayPal ve CCNOW güvenli bir sunucu tüm islemleri ele almak ve bir müsteri bir satin alma islemi ne zaman bildirecegiz gibi iki sirketlerdir. Bu satin alma ile ilgili bir e-posta almak ve müsteriye e-kitap PDF belgesi göndermek.

Eger bir e-is baslamak zaman istediginiz herhangi bir ürün satabilirsiniz. Affiliate pazarlama para kazanmak saglayan e-is baska bir yol oldugunu. Bu web sitenize tarafindan kendisine gönderilen satis yüzdesi sunan bir sirket bulmak ile yer almak. Onun erdemlerini öven ürün hakkinda yazi yazmak ve bagli web sitesine bir baglanti eklemek zaman, çok az çalisma için iyi bir dolar yapabilirsiniz. Öyle e-is baslamak için biraz zaman alir, ama bir kez sen uyurken para kazanmak olacak kurulan alabilirim.