net para kazanmak için daha fazla yol

Bir bilgi-ürün üreten geldiginde seçebilirsiniz stratejileri 2 tipi vardir. Ya yaratici ya da yenilikçi olabilir. Yaratici anlami, pazar görmek ve iyi bir çözüm ile geldi.

Özünde, var olan bir ihtiyaci çözecek bir bilgi-ürün ile geliyor. Bir salesletter yazmak için ihtiyaci olan bir sürü insan oldugunu biliyorsaniz Örnegin, bir salesletter jeneratör yazilim ile geldi.

Ya da bir kaç kisi ortak girisim hazirliklari çalistiginiz biliyorsaniz, diyelim, bir ortak girisim profil yazilim üretebilir. Esasen, pazarda satmak için ilk bireysel olacak. Mantikli?

Eger basarisizlik riskini azaltmak ve nakit hizli yapmak istiyorsaniz Ancak, bir yenilikçi olarak tercih edecegiz. Bir pazar talebi doldurmak için mevcut olan ürünleri inceleyin. Satis hacmi ne kadar iyi bak. Daha sonra, mevcut firsat üstün çözüm veya dokunun sunmak için yenilikçi olacak.

Degil bu ne demek emin misin?

Açiklayayim …

Eger piyasada bir numara satis mektubu jeneratör oldugunu fark etmis olabilirsiniz, bu onlari üreten yenilikçi pazarlamacilar çünkü. Yenilikçi pazarlamaci bir baska örnek Clickbank.com gibi benzer hizmet vermektedir PayDotCom adli nispeten yeni bir sirkettir.

PayDotCom Clickbank.com denilen yaratici bir sirket sonra basariyla olusturuldu. Clickbank.com kullanmak çevrimiçi pazarlamacilar için bagli izleme programi yerlesik ile kredi karti islem hizmeti saglayan ilk site oldu. Su anda, Paypal.com, 2checkout, authorize.net, ve benzeri gibi diger kredi karti islemcilerle dahil edilebilir bagli bir izleme araci üretti yenilikçi pazarlamacilar vardir.

Yenilikçi pazarlama basarili ne taklit ve daha iyi, daha büyük veya daha ucuz olmaya çalisiyorum için sinirlamaz. Bu sonunda basarisiz hangi karli oldugu konusunda çok dar bir gözlem. Asagidaki gibi olan bu 2 maddeler ekleyerek tüm kar modeli degisecek:

1. Bir açi bulma

Bir açi arayan öncü kendinizi farkli konumlandirma anlamina gelir. Örnegin alin, Clickbank.com bir basaridir. Ancak yerlesik bir kredi karti islemci yoktu diger bagli izleme araçlari üçüncü sahis kredi karti sirketi ile katilarak çok çok basarili olmustur. Bu çekirdek sorunu çözmek için PayDotCom noktada baska bir durumdur.

2. Öncü ile övgü

Mevcut basarili piyasada binmek bir bilgi-ürün olusturma. Tartisma amaciyla, en Örnegin Clickbank.com atalim. Clickbank kullanma kolayligini artirmak için, sayisiz yeni araçlar yapilmistir.

Örnekler sunlardir: Clickbank.com bagli islemek için Yazilim, senin Clickbank satis ayiklamak için Yazilim bir Microsoft Excel dosyasi içine rapor; Clickbank-koymak nasil Ögretim video; Yazilim Clickbank ID ile entegre Clickbank.com arama motoru araci yapmak için . com hesabi ve çok daha fazlasi.

Bir yaratici veya yenilikçi pazarlamaci olmak istiyorsaniz internet.Make bir karar oluyor bakin. Daha sonra, EYLEM ALIN!