Online dropshippers – fiziksel bir envanter olmasi gerek yoktur

Online bir yeri vardir, ev, is internet firsatlari, ve tüm programlarin en bol bir örnek için, dokunmatik bile bir is kisi bir web sitesi olusturmak ve kendi ihtiyaç asla dropship ürünleri satmak, stoklarini olan tesvik, ya da , müsteriler ürünleri satin almak ve satici onlara depo kaynaktan müsteriye dogrudan sevk olan bir online magaza. Teorik olarak, bir kazan-kazan kosullar gibi geliyor, ama aslinda birçok satici islerini kendi itibarina lekeli, harap ve kredi çünkü bir sistem veya hile çesit asagi gitmek tahrip oldu.

Genel olarak, çogu müsteri gerçekten sadece satin alinan ürün edinmek isteyen, ama ayni zamanda teslimat, vb nakit nakliye, sahte ödemeler kabul içine masum satici dolandirici deneyin çesitleri de vardir, hakli alici olan uzun teslimat süreleri, kullanilamaz dropship ürünleri hakkinda sikayet bir online magaza itibar batik olabilir olanlar.

Bu açilan gemi lik deposuyla bu herhangi bir zarar alir nadir, hepsi sonra, alici / satici anlasmanin bir parçasi degildir. Bununla birlikte, bu depo hile alici ve satici amaciyla hazir birkaç vardir. Onlar ürünlerini desteklemek için masum satici bile bir organizasyondan adam çok az için bulamadi fiyatlarla ürün sunmak ve böylece cazibe olabilir tavsiye ederiz. Zaman çogu için, bu depo ABD gibi makul olmayan düsük fiyatlarla ürün için bir üne sahip bazi ülke Çin disinda. Ancak, bazi yüksek kredi online magazalar vardir: