online fatura kullanmak için ipuçlari ödeme

Muhtemelen benim gibi birini taniyorum. Ben kisinin tür kulüpler ve sürekli basit seyler yapmak için hatirlatmalar ihtiyaci. Ben aylik kredi karti ödemeleri, elektrik, kablo, su, kira, ve araç kredisi yollayarak veya daha fazla veya daha az lanetlemek seyler ile ilgili tüm unutacak gibi seyler bahsediyorum.

Ben faturalari nedeniyle zaman izlemek için bir PDA kullanarak, her gün onlari görürsünüz bu yüzden benim buzdolabi benim bekleyen faturalari hatirlatmalar gönderme gibi seyler de dahil olmak üzere, bu sorunun üstesinden gelmek için çok sayida yaklasimlar tecrübe ve seçmek disari ettik önceden belirli, önceden belirlenmis gün her ay oturup ve tüm mali konularda dikkat çekmek. Ama benim küçük yöntemlerin hiçbiri çalisti ne, biliyor, ve ben sürekli gecikme ücreti ve ve alacaklilar kötü harfler ile bombardiman ediliyordu iptaller tehdit çünkü bu bir sorun oldu. Sonra bir arkadas bir online fatura ödeme hizmeti bahsetti. Ben bunun için kaydoldum bu yana, tek bir ödeme ile geç olmamistir. Bir kez bile. Kredi karti sirketleri, bankalar, ve yardimci programlar gibi diger servis saglayicilari da dahil olmak üzere bu gün ve yas birçok alacaklilar, online fatura ödeme seçenekleri destekler. Eger daha büyük olasilikla size faturalarinizi göndermek zorunda sirketlere bakilmaksizin bir online fatura ödeme programina katilmak için tercihler mevcuttur anlamina gelir. Bu benim yaptigim gibi günlük, mundaney seylerin takip kadar sorun var, özellikle, kanimca harika bir yeniliktir.

Bir üçüncü taraf online fatura ödeme programi kullanarak basit bir iki adimli bir islemdir. Öncelikle, sizden tekrarlanan ödeme alacaksiniz bireysel sirketler ile online fatura ödeme için kayit yapmak zorunda. Ilk bu adimi tamamlamadan online fatura ödeme yapmak imkansiz, bu nedenle en kisa zamanda bunu kesinlikle önemlidir.

Eger almak zorunda Bir sonraki adim online fatura ödeme programlari konusunda uzmanlasmis bir web sitesine kayit edilmektedir. Bu sizin için ödeme borçlu sirketlerin tamamen farkli bir ve bugün. Onlar sadece kabzimal sizin alacaklilara ödeme kolaylastirici olarak hareket ederler. Size, bu firmalardan biri ile kayit tüm sonra, hala her ay kendi elektronik ödeme girebilir, ama nasil ki su anda ne yaptigini farklidir ve kolaylik faktörü nerede oldugunu kesinlikle gerekli degil mi?

Baska bir deyisle, köseli bir, yine ödemeleri eksik süphesiz dogru geri olurdu. Bir online fatura ödeme web sitesi ile kayit, ancak bu yükü sizi rahatlatmak olacaktir. Siz sadece araç kredisi ve veya ipotek gibi seyler için sabit miktarda düzenli ödeme kurmak ya da ödemelerin ne zaman oldugunu size bildirir üç veya e-posta hizmeti gönderilen hatirlatmalari olabilir. Eger e-posta almak sonra, fare tiklama sadece bir çift ile ödeme gönderebilirsiniz ve onunla yapilabilir.

Online fatura ödeme hizmetlerinin çogunlugu banka hesabi ile kullanici hesabi baglamak o zorunlu yapmazlar. Eger ödemeler (kredi karti, kontrol veya tasarruf hesabi) ve özel, finansal bilgiler üzerinde tam kontrol altinda tutmak, çünkü önemlidir. Bunun gerçek avantaji online fatura ödeme hizmetleri zamaninda tüm aylik yükümlülüklerini dikkat çekmek için uygun, güvenli bir yöntem vermek. Ve bütün mesele bu degil mi?