shop-in-a-box web beware_ start-up

Her is bir web sitesi ihtiyaci, ilk yatirim kararlari arasinda yeni bir is sahibi yapmak için vardir.

Excel de Is Baslangiç-up gösterisi ziyaret dün gösterdi nasil shop-in-a-box yazilim sirketleri büyük bir sekilde küçük isletme sahibi hedefleme vardir. Istasyonu ve ben “kolay para çevrimiçi yapmak istiyorum” £ 299 £ 699 kadar çözümleri sunan farkli firmalardan, en az 5 el ilanlari teslim edildi göstermek girisinde arasindaki yürüyüs yolunda. Bu isletmelerin hiçbiri aslinda içinde sergileyen edildi ve kutularina el ilanlari bir sürü vardi, ama yine de, burada bütçeleri siki ve yeterli sh * t, bir kismi sopa atmak eger bir web sitesi, bir önceliktir. Saticilar tarafindan isletilen bu ‘sayi oyunu’, düsünme katilimci binlerce bazilarini almak için bagli oldugu, ben çekici satis Saha internet zenginlikleri pesinde sinirli bütçe bazi kismina tek start-up tesir olur tahmin ediyorum.

Bir kez sergi içinde muhtemelen 10 daha fazla el ilani yoldan geçenler (Tek bir girisi her delege için bir brosür standi ve el için bir sirket (muhtemelen) tarafindan bir bagis ödenen) bir sira tarafindan karsilandi, bunlarin muayene 3 ucuz web sitesi için vardi perakende çözümleri. Biraz bombardiman hissetmeye baslamisti – bilgi yüklemesi – start-up bu noktada duygu olmalidir hayal!

Katilimcilarin en azindan% 20 web sitesi sirketler ya da is kurulum paketinin bir parçasi olarak bir web sitesi çözümü saglayan sirketler ya oldugunu öneririm. Her yeni is bir web sitesi ihtiyaci ve Devreye Alma gösterisi mükemmel demografik sunar. Ben toplanan el ilanlari ve bilgi, fiyatlari £ 499 £ 899 arasinda degismektedir, ancak bu firsatlar bazi sirket olusumu, basili malzeme ve pazarlama danismanligi da dahil olmak üzere diger ögeler dahil – gerçek olamayacak kadar iyi?

Bir dükkan-in-a-box web sitesi teslim edecek? Gerçekten bunu teslim etmek istediginize baglidir!

Ben göstermek beri arastirilmis shop-in-a-box teklifleri, asagidaki sorulari ilgilendiren:

Ben ürün benim yelpazesi çevrimiçi olacak mi? evet

Benim dükkanda-in-a-box web sitesi tam uyumlu ve arama motoru kriterlerine uygun olacak mi? yok

Benim dükkanda-in-a-box web sitesi SEO dünyada sürekli degisiklikler ayak uydurmak mi? yok

Benim rakip web sitelerinde gördügüm ek özellikler eklemek mümkün olacak mi? yok

Benim dükkanda-in-a-box web sitesi benzersiz tasarlanmis ve diger müsterilere farkli olacak mi? yok

Benim dükkanda-in-a-box web sitesi tam güvenlik, tüccar isleme, arka ofis yönetimi çözümleri ve para çevrimiçi yapmak için gereken her seyi içerecek mi? yok

Ben gitmek? yok

Yukaridaki sorulardan herhangi birine cevap hayir ise, o zaman belki bir web sitesi sahibi en önemli yatirim kararlarinin biri olup olmadigini bir start-up yapmak için oldugunu düsünmelisiniz, bir dükkan-in-a-box yerine getirmek için mümkün degildir Internet basari sizin hayallerinizi.

Bana haksizlik degil, ama sergilemek tükürme olmadan el ilanlari touting isletmelerin dogasi bir sey, katilimci kitle pazar satis ile kendi web sitesi sunan undervaluing edildi sekilde baska bir seydir ama benim için anlasma kirici oldugunu benim altinda sahalari “biz bir müsteri kendi sitesi araciligiyla haftada £ 10k yapmak var” ve “onu yapiyoruz çünkü bir müsteri artik web sitelerinin fazla 40 sahibi dahil –kapak satis elemanlari bazi sorgulama onlar spouting oldugu rüyalar ortaya “zengin. Bana müsteri gizliligi için, nedeniyle söz konusu son derece basarili sirketler söylemek olmaz söylemeye gerek yok.

Ben arama motorlarinda bir dükkan-in-a-box web sitesi özelligi yüksek kadar görmedim. Bir yatirim yaptik benim zaman birkaç isletmeler bir araya geldi, onlar daha sonra, onlar için insa edilmis bir web sitesi satin almak için gerçekçi bir bütçe göz önünde bulundurmaniz gerekir bu yüzden ise yaramadi onlar için istediginiz her seyi yapar, ve bir sansi var yapma internet basari hayallerini gerçege.

Bir perakende web sitesi
afterall Eger yatirim getirisi getirme görevi ile tahsil isinizi temsil eden bir 7/24 satis kisi vardir. Iyi bir perakende web sitesi bir satis kisi daha çok daha ucuz, ama 299 £ biraz daha pahali. Bu bir yatirim degil, bir maliyet olarak görülmelidir.

Hayatta her sey ile sizin için ne ödeme olsun. Ucuz satin almayin, iki kez alacagim!