tasfiye tedarikçiler – onlar ile ilgileniyor deger

Tasfiye tedarikçiler nelerdir?

Tasfiye tedarikçi, tasfiye ya da arti tedarikçileri hizli bir nakit akisi olusturmak için stok takas edilir magazalarda veya isletmelerden hisse senedi satin ürün tedarikçileri vardir. Isletmeler nedenlerle her türlü için tasfiye. Bazen sadece iyi satilan degil eski stoku tasimak için, ya da yeni sezon hisse senedi için yer temizlemek için var.

Bazen magaza veya sirket is disari gitti ve olaganüstü borçlarini ödemek için hizli bir sekilde tüm varliklarini satmak gerekiyor çünkü.

Tasfiye ayrica perakendecilere satamaz hatali ürün bir çok üretilen olabilir üreticilerin ucuz hisse senedi ellerine alabilirsiniz. Onlar onlar için yeterince hizli hareket etmez bulmak Bazen tasfiye onlari hisse senedi satmak toptancilar satin.

Bana ne sunabilir?

pazarlik!

Eger tasfiye basa zaman, mevcut olan en iyi fiyatlarla bazi alabilirsiniz. Hisse senedi satin aldiginizda, sadece orijinal perakende fiyati küçük bir yüzdesi ödemek olmasidir.

çesitli!

Tasfiye genellikle edindikleri genis bir ürün yelpazesi var. Bazi tedarikçiler aksine onlar örnegin, tek bir ögenin 100 adet satin almak gerekmez.

Simdi tüm saticilar için bazi oldukça iyi pazarlik kadar ekler, ancak mal fazlasi içinde ugrasirken farkinda olmak gereken deneyimsiz için birkaç olumsuz yanlari vardir.

Dezavantaji …

Bazen tasfiye sadece palet yük satmak, ve her zaman palet her seyi görmek mümkün olmayacak bir ‘al ya da birak’ politikasi olacaktir. Bu daha sonra kötü sürprizler yol açabilir. Örnegin, satmak için çok zor olabilir kirik veya hasarli ögelerle dolu bir pelet yük ile karsilasabilirsiniz.

Bu baglamda, tasfiye satin bir kumar biraz olabilir. Bu asmanin en iyi yolu, size sadece kaliteli, satilabilir mal satmak Güvenebileceginiz bir bulmaktir.

Bir tasfiye bir toptan çok satin almak pahali olabilir. Eger satin ögeleri bagli olarak, US $ 800 US $ 2000 harcamak zorunda kalabilirsiniz. Giysi veya oyuncak ucuz olacagini Örnegin, elektronik bir pelet, bu ölçek yüksek sonunda olabilir.

Tasfiye nerede:

Bir arama motoru araciligiyla. Google kullanarak tasfiye tedarikçiler arayarak size farkli seçenekler binlerce bulacaksiniz. Arama sonuçlari daraltmak için denemek için en iyi yolu, bir tasfiye tarafindan satilan belirli bir ürün aramak içindir. Bunu yapmak için, size kaynak çalistiginiz ürünün adi ve anahtar kelime alanina ‘tasfiye’ girin. Google sunuculari bulabilirsiniz için harika bir yol olabilir, en güvenli sekilde uzak oldugunu unutmayin. Aldatmaca size sadece disinda orada sahte tedarikçi yüzlerce vardir.

Bir Tedarikçi Rehberinde kullanin. Bu kadar en popüler yöntemdir. Geç dizinleri yüzlerce farkli hizmet sunan her, orada vardir. Bazi damla nakliyatçilar, toptancilar ve üreticiler de dahil olmak üzere birden fazla geç türlerini içerir Bazi, sadece tasfiye listeleyebilir. Onlar isinizin çesitli asamalarinda size hitap böylece, birden fazla geç tip bir teklif kullanmak iyi bir fikirdir.

Ücretsiz dizinleri kaçinin. Bu üyelik ücreti atlamak ve tedarikçiler dogrudan gitmek için cazip olsa da, bu yaygin çok kalitesiz oldugu bilinmektedir. Çogu zaman, onlar sadece dolandirici siteleri, kirik baglantilar ya da bir müsteri olmak için yüzlerce dolar ödeme bekliyorlar tedarikçilere için dizin. Bu tür ücretsiz bir dizinin amaci yendi!

Bunun yerine, onlar ile basa çikmak için% 100 güvenli oldugundan emin olmak için onlarin tedarikçilerinin tüm dogrular gibi SaleHoo gibi daha güvenilir bir dizin için gidin. Alibaba ve WorldWide markalar diger popüler geç dizin. Hangisini seçerseniz seçin, en az 5000 tedarikçileri için emin olun. Daha az ve bir sey aradiginiz tedarikçi bulmak mümkün olmayabilir. Ayrica onlar iyice kendi dizine eklediginiz tedarikçileri kontrol emin olun. Bu bir aldatmaca kurbani olma engelliyor için çok önemlidir.

Yerel bir tedarikçi bulmak. Yerel bir tasfiye tedarikçi bulma yararlari onlarin depo ziyaret edin ve ürünler kontrol satin almadan önce (ziyaret etmek için en tedarikçiler çok mutlu olacak) ve ayrica nakliye bir ton kaydedebilirsiniz olabilir!

Yerel bir tasfiye bulma Yellow Pages araciligiyla Flicking veya bölgenizde tasfiye için Google arama kadar kolay olabilir. Bunu yapmak için, sadece ‘tasfiye’ + Bölgenizde ya da durumun adini arayin.