web gelistirme hizmetleri – programlama ve test katkisi

programlama katkisi:

Web Gelistirme Hizmetleri son derece karmasik ve yapilandirilmis web sitelerine temel web gelistirme içerir. Daha önce yerel kisisel bilgisayar pazarinda devrim ve tüm kullanici ihtiyaçlarini karsilamak için uygulama sunmaya basladi ancak misyon ve vizyon esneklik yoktu. World Wide Web icat sonra Bu nedenle döngü doluydu. Biz büyük özlemleri ve çilgin vizyonu ile yeni bir döneme girmistir.

Farkli programlama dilleri gelistirilmistir gibi betik dili akilda web tabanli uygulama gerekliligi tutarak gelistirilmistir. Ilk basta dil kodu oldu. Hesaplanmasi Bernoulli sayilari ilk bilgisayar programlama olarak kabul edilir. Daha önce yirminci yüzyilin sayisal hesaplama etrafinda ondalik sayilar dayanmaktadir. 1950 civarinda modern programlama dilleri gibi Fortan, COBOL ve LISTESI olarak gelistirilmistir; benzer ALGOL algoritmalar için gelistirilmistir. Programlama dili C kullanimi devrimci dil haline geldi ve bu nedenle, C + +, Java, C # gibi nesne yönelimli programlama dillerinin numaralara dogurdu Bells laboratuarinda gelistirilmistir. Net vb artik yaygin olarak web tabanli gelistirmek için kullanildigi Uygulama.

Programlama dilinin büyük bir popülarite toplum denilen hacker yeni bir tür yaratti, var olan programlanmis sistemi kirmaya çalisir programci. Onlar dünya çapinda kullanicilarin n-numaralari erisilebilir olarak günümüzde özel önlemler pishing, bu vishing gibi dolandiricilik saldirilari önlemek için alinir, Spam vb Özellikle web tabanli uygulamalar bu tür saldirilara karsi savunmasizdir.

Web gelistirme servis saglayicilari özellikle asagidaki ile ilgilidir:
1. kullanilabilirlik
2. islevselligi
3. güvenlik ve
4. performans

Web Kullanilabilirlik kullanicinin uygulama üzerinden gider kolayligina anlamina gelir. Islevsellik gereksinimi belge üzerinde uygulama saygili ayrintilari gelisimini garanti eder. Güvenlik hacker veya bilgisayar botlara programlari ve son olarak performans tepki süresi, yükleme süresi ve darbogazlari sorunlarin etkisi nedeni ölçer daha az savunmasiz siteleri gelistirmek ile ilgilidir.

Günümüzde, online alisveris çilginligi dünya çapinda gençler arasinda hizla popülerlik kazaniyor. E-ticaret uygulamasi gün sonra popülerlik gün kazaniyor. Otel rezervasyonu için çevrimiçi e-ticaret uygulamasi binlerce, online alisveris, online ihale vb bolca ev sahipligi ediliyor. Bu tür uygulama orani artmaktadir. Bu nedenle web tabanli e-Ticaret Hizmetleri çözüm saglayici küresel görünüm yapmak isteyen kurumun ihtiyaçlarina ikram edilir. Web gelistirme hizmetleri aritma çok olumlu bir sekilde e-ticaret pazar tanitiyoruz.

web uygulama testleri:

Test gelistirilen uygulama özellikleri ya da degil ve gelistirilen uygulama standartlarina uygun olacak göre olup olmadigini kontrol etmek için yerlesik uygulama teshis süreci, terimler genellikle dogrulama ve onaylama altinda gelir. Olasi kontrol ve test web tabanli uygulama yapilir ise döngü delikleri bulmak için. Test ihtiyaçlarini karsilamak için piyasada otomasyon test araci vardir.

Bu uygulama her arama motorunda ilgi odagi üzerinde gibi online bankacilik, online rezervasyon ve online rezervasyon gibi farkli karmasik uygulamalar bir ile ve siki test ihtiyaci var. Uygulama islevselligi, performansi ve güvenlik ile test için ana kapsami vardir. Web Gelistirme Hizmetleri saglayicilari olan sorumluluk ariza tespit ve elde etmektir Kalite ekibi bu görevi tahsis gelistirme ekipleri yapilir sabittir. Yukarida belirtilen özellikleri ihmal sadece uygulama Canli bir ortamda ugrar ama web gelistirme servis saglayici esit kaybi aci vardir. Bu canli ve hatta onun ötesinde bazi durumlarda gider kadar bu nedenle test yazilim gelistirme yasam döngüsünün çok ilk asamalarindan itibaren genel kalite kontrol olarak kabul ediliyor.
Bu nedenle gelistirme ve test aritma küresel kusur avcilar ve rakipleri arasinda büyük basari için tek ölçüsüdür.