Yeni rms sepeti – microsoft dinamikleri rms için en esnek e-ticaret çözümü

Microsoft Dynamics RMS kullanarak bir online perakendeci için, RMS ve alisveris sepeti senkronize etmek son derece zordur. Bu iki entegre degildir – RMS ve web magazasi hem de her zaman çünkü sadece RMS için siparis ayrintili gönderemezsiniz ürünlerin ayni seti veya alisveris sepetinizi yok! Çözüm – gerçekten RMS ile entegre bir alisveris sepeti kullanin. Out degil-öylesine-birçok, en iyi sekilde çözüm biridir 24SevenCart oldugunu.

RMS sepeti az sürede RMS çevrimiçi alabilir. RMS ile Asp.net alisveris sepeti çözüm entegrasyonu RMSlink olarak bilinen bir web entegratörü yapilir. Entegrasyon süreci kendisi sorunsuz bir sekilde web için tüm RMS veritabani alir o kadar düzgün. En iyi bölüm RMS sepeti yönetmek son derece kolaydir. Hatta Dynamics RMS ve alisveris sepeti baglayan karmasik RMSlink kadar fare tiklama birkaç ile tüm ürün bilgileri çevrimiçi kadar olacagi basitlestirilmistir
saklayin. Benzer sekilde, birkaç saniye içinde çevrimiçi magazadan RMS için tüm siparis ayrintilari indirebilirsiniz.

RMS entegre alisveris sepeti çözüm son derece ölçeklenebilir ve çok% 100 özellestirilebilir. Herhangi bir Windows tabanli bir sunucuda RMS e-ticaret sepeti barindirabilir ve on ya da yüz veya on bin alisveris bir anda magaza ziyaret olup olmadigini 24seven alisveris sepeti düzgün gerçeklestirir. RMS webstore çözümü ile, magazasi için yeni bir görünüm verebilirsiniz. Herhangi bir modülü asagi çekmek ya da pazar segmentinde çok easilywith RMScart için özel bir özellik belirli alabilirsiniz. 24seven alisveris sepeti sisteminin tüm mimarisi böylece online magaza her özelligini özellestirmek bile, 24sevencart sistem ayni kalir ve bir titreme olmadan gerçeklestirmek için devam edecek sekilde tasarlanmistir. Söylemeye gerek yok – RMS-ticaret web çözüm gerekli özellikleri ve basarili bir online perakende is çalistirmak için seçenekleri ile birlikte geliyor. RMS uyumlu alisveris sepeti çözüm modülleri ve seçenekleri bu online perakendeci için tam operasyonel ve mimari esneklik verir gibi bir liste ile sinirli degildir. RMS alisveris sitesi çözümü ile, hiçbir iki online perakende magazalar ayni bakacagiz!

Özellikleri bir gam ile birlikte, kolay RMS Alisveris Sepeti fiyata herkes yener. RMScart kolayca karsilanabilir ve yönetilebilir. Hatta barindirilan sürümünde, RMS Sepeti çözümü ile herhangi bir yillik lisans ücreti veya satis basina ücretleri vardir. Hatta yeni sürümleri için yükseltme ücretsiz-of-maliyet mevcuttur. Son olarak, RMS Sepeti çözüm fiyatlandirma yapisi herhangi bir biçimde herhangi bir gizli maliyet yoksun böylece online perakendeci kendi online magaza endisesi olmadan basarili is yapma keyfini çikarabilirsiniz.