otomatik dvd oynatici saticilar için diy ölümdür

Bir DIY fan bir online saticidan satin alinan bir araba DVD oynatici yüklemeye çalisirsa ve sonra ögeyi çünkü suçu alir DIY fan yanlis yaptim bir sey çalismiyor?

, Iyi, müsteri her zaman haklidir çünkü cevabi genellikle perakendeci. Bu gönül yarasi ve DIY fanatikleri ile ilgili birçok araba DVD saticilari zarar büyük bir bir çok sey neden oldu bu zihniyettir.

Peki neden müsteriler DIY yapmakta israr yoktur ve bir satici ün varlik içine yerine bir sorumluluk onlari çevirmek için ne yapabilirim?

Birçok durumda DIY kadar otomatik DVD oynatici saticilar için bir tehdit olusturuyordu asla. Amerika’da halkin çogunlugu, veya baska bir yerde için bu konuda sadece kendileri yapmak için zaman yok olmasidir.

Stres Starbucks servis kahve sonraki fincan kadar yaygin oldugu insanlar bir çagda yasiyoruz. Bu insanlar sadece otomatik DVD oynaticilar ve nasil kendi araç bunlari yüklemek hakkinda ögrenme, numara, daha fazla katma stres gerekmez anlamina gelir.

Daha sonra, iki numarali yükleme islemi sirasinda ve sonrasinda ortaya çikabilecek sorunlari ile ilgili.

Alt satirda kendileri tarafindan otomatik DVD oynaticilar yükleme stres buna deger olmadigini “ikna” olup olmadigini ve ancak insanlarin büyük olasilikla kendi para harcamak olacaktir.

Onlar günün sonunda bir kova ya da iki kaydetmek için olsun “düsünüyorum” çünkü Unutmayin, insanlar bile kendileri tarafindan kendi otomatik DVD oynaticilar yükleme düsünüyorsaniz neden tek nedeni budur.

Birçok kisi bu sekilde düsünmek ve sadece daha fazla ihtiyaciniz potansiyel müsterilere torbaya koymak kipirdamak olarak ne yapmaniz gereken bu insanlar görmektir.

Kendinizi ve müsteri için iyi bir yolu onlara konusmaktir.

Bu iletisim her zaman olmustur ve her zaman iyi is için anahtar olacaktir unutmayin.

Ancak, iyi haber gerçekten birini ikna etmek için iyi bir konusmaci olmak zorunda kalmamasidir. Yapmaniz gereken tek sey gerçek tutmak ve müsterinin yerime koymaktir.

Bunu yapmanin en iyi yolu müsteri bilmek ve onlarla ilgili elde etmektir. Ilk kendi araç hakkinda onlarla konusun ve sonra yavas yavas otomatik DVD oynatici dogru konusma kaymasi.

Eger müsteri ile iliski kurdugunuzda sonra artik yükleme islemi sirasinda meydana gelebilecek olasi sorunlar hakkinda ona bilgi baslayabilirsiniz.

Ancak, zihniyet müsteri yardimci yönelikse unutmayin. Eger sattiginiz ürünler hakkinda kadar olabildigince ögrenmek ve bunlari kurarken her olan herhangi bir özel hususlar dikkate tutmaya çalisin.

Müsteri ikna zaman ürün hakkinda bilmek gerçekleri büyük bir avantaj size koyacagiz. Ancak, amaç DIY onun için en iyi seçenek olmadigini müsteri “ikna” oldugunu dikkate almak gerekir. Bu ürün hakkinda bilgi özel silah olacak demektir.

Her zaman önde düsünmek ve bu çok fazla durmak asla.

Müsteri o zaman zaten onunla iyi iliskiler kurulmus ve o daha fazla is yapmak için gelecekte dönecegim sansi en azindan, DIY için gitmeye karar yoksa.

Sey otomatik DVD onun DIY yükleme sirasinda yanlis giderse Buna ek olarak, muhtemelen ilk kisi o yardim için açmak gerekir gerekir.

% 15 – Bir kere bu onu% 10 civarinda bir dostu indirim sunan deneyebilirsiniz olur.

Bir müsteri için, basarisiz bir DIY yükleme çok stresli ve samimi% 10 oldugunu unutmayin -% 15 indirim her zaman memnuniyetle karsilariz. Buna ek olarak, bir kez kelime size müsteri havuzu yakinda genisleyecektir arkadas için büyük firsatlar teklif disari alir. Bu daha fazla is ve daha fazla para demektir.

Dolayisiyla, sadece bütçe bilinçli DIY fanatik bir varlik onu açmak ve müsteri tabaninizi gelistirmek izlemek bir yükümlülük haline izin vermeyin.