bir web sitesinin ilk izlenimler geldiginde web tasarimi ne kadar önemli oldugunu

Web sitesi elektronik medya ve ilk izlenim firmanizin yüzünü bu artan rekabet çok önemli olacaktir oldugunu. Tasarimi ve web sitesi gelistirirken nedeniyle dikkat edilmelidir. Asamada tasarlama alinmasi gereken çok sayida önlemler vardir.

Internet bilgi dolu ve yildirim hiziyla çalisiyor, bu yüzden kullanici saglam ve web sayfalarini en yüksek hizda hazir olmalidir tutmak gerekir. Yavas yükleme sayfalari kullanici sitemizde geri gelmek yapmayacagiz. Bilgi kullanici hatasiz ve sorunsuz kullanilabilir yapilmalidir.

Kullanici, sayfada hata alir ve o web sitesinin içerigi görüntülemek mümkün degilse, yine sitemizi ziyaret olmayacaktir. Bilgi erisilebilirlik basarili bir sekilde çalistirmak için is çok önemli bir parçasidir ve kullaniciya ücretsiz olarak kullanilabilir hata yapilmis olmalidir.

Web sitenizin en önemli faktör marka ve logosu. Logo sirketinizin ürün grubu olusturmak yardimci olacaktir. Logonun Renk ve tasarim web sitesi tasarimi ve renk kombinasyonlari ile uyumlu olmalidir. Web sitesinin Renk kullanici ilk izlenim yaratmak faktör karar olacaktir.

Seçilen web sitesi ve düzeni rengi kullanici büyük bir etkisi olacak. Düzen çok kolay navigasyon olmalidir ve bilgi kolaylikla kullanici için geçerli olmalidir. Bu site etkili ve uzun ömürlü yapar bu yana düzen yaratici olmalidir.

Baslik görüntüleri olabildigince küçük tutulmalidir ve reklam bu veri okuma kullanici engel degildir böyle yerlestirilmelidir. Web sitesinin yazi tipleri dogru biri olmalidir ve okunabilir olmalidir. Un-önlenebilir yalnizca flas kullanilmalidir.

Sitede kullanilan görüntüler yeterince etkili olmali ve iyi optimize edilmelidir. Onlar hizli yüklenecektir.

Yeni ziyaretçi web sitesinin amaci anlamak mümkün olmalidir. Slogan web sitesi hakkinda niyet ve bilgi ziyaretçilere okunakli hazir olmalidir anlamaniza yardimci olabilir. Içerik kalitesi web sitenizde 3-4 dakika harcamak insanlarin aklinda sonsuz etkisi olacaktir.

Web tarayicilar arasinda uyusmalidir olmali ve bakim web sitesi popüler web tarayicilarin çogunda çalisir alinmalidir.

technowiz