e-ticaret web gelistirme – almanin önemini Ise Dogru

Online alisveris, en iyi sekilde dünyamizda ve çevresinde devrimci gelismeleri açiklar. Zaman oldugu tüm en degerli kabul edilir ve ayni kaydetmek için alternatif bulma, çok sayida potansiyel müsterileri çekebilecek.

Nasil online girisim ile baslarim ve maksimum fayda biçmek için?
Cevap basit – e-ticaret web sitesi hakkinin temel seyler olsun! Ancak, bu kesinlikle kolay yapilir daha söyledi. Ama e-ticaret web gelistirme temellerini sag uygulanmasi seyler sizin için düz alabilirsiniz.

Bir e-ticaret web sitesi olusturma sirasinda büyük önem düsünmelisiniz temel önemli seylerden bazilari asagida verilmistir.

Navigasyon kullanici dostu 1.Make: Web sitenizin kullanarak Insanlar kullanimi kolay ve gezinmek kolay bulursaniz web ayrilmamak isterim. Bir garip bulur ama bir e-ticaret web sitesinin ziyaretçileri çogunlukla, pencere alisveris, yanlislikla tarayicilar veya bazi merakli seyirciler için, olan-bu gerçektir. Bu tür ziyaretçilerin merak ve ilgi çekmek ve onlari olasi bir alici yapmak için online alisveris siteleri ve özellikli içeriginin görevimiz. Web siteniz ilk kez ziyaret herhangi bir ziyaretçi bu bilgilendirici ve iyi bir ögrenme deneyimi bulmak gerekir, böyle bir sekilde dizayn edilmelidir. Bu potansiyel bir müsteri haline bu ziyaretçilerin olasi degisikligi önünü açabilir.

Zengin web-anahtar kelimeler ve anahtar sözcük içerigini 2.Make. Anahtar Kelimeler ve Anahtar sözcük muhtemelen arama motorlari üzerinden aramalarda kullanilan olurdu kelime veya ortak sözcük vardir. Daha basit hale getirmek için, bu makalenin anahtar kelime için tasarlanmistir ‘e-ticaret web gelistirme ve olasi anahtar sözcük ifade ile birlikte anahtar olabilir’ dogru almanin önemi. Ama sadece anahtar kelimeler ve anahtar sözcük ile web sitenizin içerigi fazla doldurmayin dikkat çekmek. Sadece arama motoru listesi saflarina almak için bu anlamsiz asiri, daha sonuçlari ile geri voleybolu olabilir. Ziyaretçilerinizin içerik ilginç bulabilirsiniz, ve sizin hayal ettigim gibi is aslinda iflah asla olabilir.

3.Cross tarayici uyumlulugu: Bu tarayicinin tek varligi Yanilgisi – Internet Explorer olmak, baslayanlar arasinda oldukça popüler. 100 farkli internet tarayicilari üzerinden vardir, firefox ve opera IE üst rakiplerinin bir bölümü de. Bu nedenle web sitenizin çapraz tarayici uyumlu hale getirmek.

Fotograf ve videolarin 4.Effective kullanimi: Görüntü iyi kendileri için karar için müsterilerine firsat saglayabilir, onlar bu ürün ya da isterseniz? Herhangi bir e-ticaret web sitesi için, ürünlerin görüntü açiklamasi bir ön kosul parametredir. Daha fazla hem de videolar araciligiyla ziyaretçilerin deneyimini gelistirebilirsiniz. Ama, sadece dikkatli bir kelime, agir fotograf ve videolarin çok fazla kullanim web sitenizin yükleme süresi artirabilir. Bu nedenle, web sitelerine yüklemeden önce, resim veya video sikistirilmis almak ya da daha dogrusu optimize söylemek unutmayin.

5.Enable tarayicilar seçenekleri daraltarak kaldirmak için: Bir kullanici belirli bir belirli bir kategoride ürün ve o daha önce sayfalara geri almak için hissediyor aniden için kendi arama daraltmak zaman. Tekrarlayan “geri dügmesi” olmayanlara sayfalara dönüs seçenekleri saglayarak web sitenize ziyaretçi deneyiminizi gelistirebilirsiniz. Bu nedenle onlari web yönettigi gibi kolayca oldukça bagimsiz seçim programina, navigasyon seçimi kaldirmak için seçenek sunar.

Bunlar basarili bir online girisim için kendi e-ticaret web sitesi olusturma sirasinda akilda tutulmasi gereken bazi temel vardi.