internet için ödeme planlari bir bakis pazarlama

Internet pazarlama çok yönlü biri online ödeme kabul sürecidir. Ödemeler islem ve, evet, çogu sadece bir fare tik için bir çok yolu vardir. Iste internet pazarlamacilari için ödeme en yaygin modlari bazi (çogu partiler-alici ve satici hem de garanti veriyoruz) sunlardir:

Kredi karti ödemeleri-online kredi karti ödeme islemi mümkün, sirketler ticari hesaplari gerektirir. Bir büyük gereksinimi tiknaz bir banka depozito (veya mevduat) ve ticaret-etkin ve çok güvenli web siteleri. Tüm bu gereksinimleri bakarak, hatta kredi karti ödeme modu düsünmek gerçekten ‘pahali’ oldugunu. Bu ödeme modunu kullanarak birçok avantaji da vardir.

Internet pazarlamaci olarak, ödeme emin arti Eger alici (onun adini ve kredi karti hesap numarasi) size yol açacak tüm diger irtibat detaylari var. Ayrica, kredi karti sirketleri her zaman toplama çabalarinda yedeklemek olacaktir.

E-ticaret sirketleri kredi karti sirketleri ve online sirketlerin arasindaki üçüncü taraf olarak hareket sirketlerdir. Güvenlik mevduat agir meblaglar yapmak ve hatta ticari hesaplari ile gelip göze alamaz bu isletmeler için, onlar Allah vergisi kurtaricilari oldular. Onlar, internet pazarlamacilari ve internet pazarlamacilari adina ticari hesaplar açmak da, bu hizmetler için bazi islemler ücret ödeyecekleri olanlar olacaktir.

Çogu e-ticaret sirketleri bile bir web sitesi kadar koyarak gelistirme maliyetleri giderilmesinde yardimci olur. Bunlarin yani sira yararlarinin, onlar da kredi karti islemleri güvenli ve gerçek zamanli isleme sunabiliyoruz. Ve, tabii ki, e-ticaret sirketleri kredi karti sirketleri arasinda hesabiniz sorumlu sayilir olanlardir.

Bu sirketlerin sundugu diger hizmetler hileli islemler, güvenlik, onlar da onlar yinelenen girisleri, potansiyel dolandiricilik faaliyetleri, hatta bilgi tuslayarak hatalari oldugunu görünce herhangi bir islem reddetme yetkisine sahip. Ürünlerinizin tüketicilerin online siparis onayi almak (bu satin alma üzerine 10-15 saniye içinde) ve e-ticaret sirketleri onayina internet pazarlamacilari haberdar olur olanlardir. Bu daha sonra isaret tüccar (veya çevrimiçi pazarlamacilar) devam edin ve (onlar kredi karti bilgilerini görmek için alamadim olsa) mal gemi olacak.

Eger gerçekten orada kredi karti ödeme plani, alici ve satici her ikisi için de ayni derecede güvenli oldugu kanitlanmis diger seçeneklerden herhangi bir türü için ödemeyi göze alamaz:

1. PayPal-bu internet dayali bir ödeme agi. PayPal izin tüccarlar (internet pazarlamacilari) kredi karti ödeme islemleri kabul ve hatta diger PayPal hesaplari veya banka hesaplarindan çevrimiçi tüketiciler ve isletmeler para transferi saglar için. Ödeme neden en kisa sürede ödeme alindiktan gibi, tüccarlar hemen mal müsteriye sevk olabilir gerçek zamanli yapilir. Yine, tüccar müsterinin kredi karti hesap bilgileri görmek için almaz.

2. HyperWallet kredi karti islem için baska büyük bir alternatiftir. Bu banka hesaplarini kullanarak para çevrimiçi ödeme için tüketicilere izin veren bir Kanada merkezli sirket (özellikle Vancouver, BC) ‘dir. Kabul edilen parasal formlari Kanada ve ABD dolari olarak sadece. HyperWallet kullanmak yapabilmek için, abonelerin e-cüzdan hesabiniz olmasi gerekir. Ancak o zaman bir banka hesabindan baska bir e-cüzdan, e-cüzdan hesabinizdan para transfer edebiliyoruz olabilir. Müsterilerin e-cüzdan cüzdan kimlik ve nakit bir tutmak bir kez, hemen herhangi bir online magaza nakit geçirebilirsiniz ya da hatta bir e-posta adresi olan dünyanin herkese para gönderebilirsiniz. HyperWallet banka uzlasma sistemi kullanir. Bu sistem tüccar fonlarin tam durumu garanti. Hiç hileli islemler meydana gelirse tüccar mal gemi bile önce, bu islemler iptal edilir.

Tüm olasi ödeme planlari disari agirliginda, küçük ve orta ölçekli isletmeler büyük online islem seçimler yararlanabilecek söylenebilir. Daha gelemez büyük isletmeler kredi karti ödeme isleme kurulan dünyanin güvenligi için tercih edebilirsiniz. Bir internet pazarlamaci seçsin hangisi, bu ödemeler göndermek ve almak için kanitlanmis yolu vardir.