neden google analytics online is için gerekli olabilir

Birçok isletme için, e-ticaret sektörüne hareket zor bir süreç olabilir. Sadece önemli web sitesinin tasarimi, ama ayni zamanda dogru bir sekilde optimize tarafindan fark sitenize aldiginizdan emin olmalisiniz. Bu çok zor bir süreç olabilir ve bazen kullanicilarin sitenize alarak ve nerede önemli sorun alanlaridir nasil belirlemek çok zor olabilir. Google Analytics, web sitenizin ziyaretçileri hakkinda çesitli bilgiler olusturmak için çesitli araçlar saglayan ücretsiz bir internet uygulamasidir.

Sitenizdeki Analytics için bir hesap olusturduktan sonra, size sunulan araçlar bir seçim vardir. Sitenizin kullanim egilimleri izlemek nerede en yararli bazilari pano görünümü mevcuttur. Bu site kullanimi hakkinda önemli bilgiler görüntüleyen grafikler içeriyor. Bu sitede geçirilen ziyaretler, sayfa görünümleri ve ortalama süre toplam sayisi ölçmek için izin sadece tek bir gün için birkaç ay bilgi görüntüleyebilirsiniz. Ayrica hemen çikma orani (ulasan sizin baska bir siteye düz atlama kullanicilar ve yeni ziyaretçi geldi ziyaretlerin% izlemenize olanak saglar.

Ayrica, (cografi ve internet yöntemleri) yaptiginiz ziyaretlerden elde geliyor tam olarak nerede yani sira en manzarasi aliyorsaniz hangi sayfalarinizin takip edebilirsiniz. Bu bilgilendirici tüm özellikleri size popüler ya da siteniz hakkinda sevilmeyen ne oldugunu belirlemek ve bir ölçüde demografik kim oldugunu belirlemek için.

Bu Analytics’in temel yönleri sadece olusturmaktadir. Sen bu tür uyarilari gibi degerli geri bildirim saglar, böylece Analytics’in özel bazi yönlerini yapabilirsiniz. Uyarilar reklam kampanyalari sitenizin bazi yönlerini seçmek için izin, ve bir dizi hedefe ulasan Analytics geribildirim saglamak için olsun. Bir reklam kampanyasinda bir hedef sayi ulasan Örnegin, sizi uyarabilir.

Onlar kullanicilarin nihai hedef sayfaya sitesi (yani alisveris sepeti) kilit alanlarda gezinmek nasil basarili bir sekilde izlemek için huni kurmak için izin gibi Gol son derece yararli bir özelliktir, ‘islemi tamamlamak’. Herhangi bir e-ticaret sitesi için anahtar amaci mümkün oldugunca bu asamaya kadar birçok kullanici elde etmektir. Ödeme ag geçitleri, çünkü bu ve bir satis is basarili kalkarken ve çalisan önemli bir sürecin internet satis önemli bir parçasi iyi bir ödeme hizmeti saglayicisi saglamaktir oyun. Huni olusturarak size çogu kullanici birakma ne sitenin sayfalarina belirleyebilirsiniz. Bu yararli özelligi araciligiyla kapsamli deneme yanilma yoluyla gitmek zorunda kalmadan satis artirmak için sitenizi ayarlayabilirsiniz.

Orada Analytics pek çok diger özellikleri ve sitenizi gelistirmek isteyen, ya da sadece is online aliyorsaniz olmadigini bakarak deger.