BPO otomasyon sirlari

Bugünün Emlak dünya Broker Fiyat görüs iyi bir yasam kazanmak için en çok tercih edilen yollarindan biri olarak ortaya çikmistir. Birçok ajan bu var ek gelir için mükemmel bir yol olarak bulduk. Bu muazzam alani ve REO / BPO ajan ofiste en islek kisi haline gelmistir rekabet artmistir. Is dezavantaji eglence ve daha fazla zaman toplanti tarihleri ??harcanan olarak aile zaman, gitmis gibi görünüyor. Ama sistemlerin yeni fikirler ve yenilik evrimi durdurmak asla ve sonuçta her sorunun bir çözüm bulur. Ayni durum burada. Eger çok yogun bir emlak veya istekli acemi ve yakin ailenize ve arkadaslariniza almak için is kapali biraz zaman alabilir istiyorsaniz simdi BPO otomasyon sirlarini bilerek bu elde edebilirsiniz. Bu otomatik pilot üzerinde veri girisi koyabilirsiniz.

Yazilim FARVV, LSI, Mark 2 Market, PCV Murcor, eMortgage Mantik, ve digerleri de dahil olmak üzere BPO Saglayici formlari, genis bir araliginda çalisir – ve form tamamlama çözümler sadece sunmaktadir için otomatik kabul için: giderek daha önemli bir parçasi Günümüzün rekabetçi BPO sanayi.

BPO otomasyon teknolojisi ve teknikleri yerel MLS ihracat islevini kullanin ve çogu durumda daha iyi degil, yarisinda BPO zaman keser. Bu uzak manuel veri girisi ihtiyaci alir. Artik basit bir sayfa raporlarindan dört sayfa raporlari, her sey otomatik ve aylik raporlar kolaylastirabilirsiniz. Sen kesinlikle otomasyon her türlü elde etmek ve bu bu yararlanabilirsiniz tek yoldur yardimci olabilir anlatilmamis sirlarini bilmek gerekir.

Yazilim size otomatik hale getirmek için yardimci olacak is-en azindan sizin BPO is parçalarinin çogunu bu yazilimi kullanarak otomatik hale getirilebilir. Yazilim farkli bireylerin ve sirketlerin ihtiyaçlarina uygun farkli tasarlanabilir. Ayrica yazilim almak ve is ihtiyaçlarina göre özellestirebilirsiniz. Bu yazilim çogu son derece kullanici dostu ve optimize edilmis ve kullanici ihtiyaçlarina göre en iyi performans için degistirilebilir o kadar esnektir.

Ayri yazilim, ayrica otomasyon süreci tanimak için bir egitim oturumu bir tek arayabilirsiniz. Otomasyon süreci ögrenebilirsiniz acemi bilgisayar beceri ile inek-hatta bir bilgisayar mutlaka olmasi gerektirmez! Biraz bilgisayar beceri ve basarili BPO otomasyon sirrini ögrendim insanlarin bol vardir.

Otomasyon egitim veya otomasyon yazilimi satin alma her türlü girmeden önce, bir dakikanizi ayirin ve arastirma yapmak unutmayin. Her zaman ürünün güvenilirligini ve satici kontrol edin. Internet dolandiriciligi dolu ve sadece aldatmaca için ödeme bir sonraki kisi olabilir.