e-ticaret güvenilirlik bina

Birçok e-ticaret sirketleri için yeni bir odak alicilar ve e-ticaret sitesi bir aldatmaca ya da phishing sitesi olmadigini onlari ikna etmek nasil. SSL sertifikasi logolar kopyalanabilir ve web siteleri çogaltilamaz, çünkü bu zor olabilir.

Bu itibarini kurmak için çabaliyorlar birçok e-ticaret siteleri birakir.

nis daraltmak

Nis aldi sonra o dar. Site köpek severler için satabilir, ama köpekler için bir internet is kurma güvenilirligini insa olmayacaktir. Site nis daraltmak gerekiyor. ‘Tugla ve harç’ magazalar herkese hitap isterken, basarili bir internet isletmeler dar bir kitleye hitap.

Küçük housedogs, tüysüz köpek, ya da teriyeri, onun yerine köpek gibi küçük bir nis düsünüyorum. Internet siteleri ne kadar küçük olursa olsun, herhangi bir nis için binlerce okuyucu degil çekecek o kadar büyüktür. Hüner ziyaretçi dönen tutmak nasil ögrenmektir.

Bir kez ve asla kaç sitenin döndü ziyaret etti? Bu web siteleri pazarlama hedeflerine basarisiz oldu. Iyi bir web sitesi biri çekmek ve uzun süre onlari kanca. Bu bir nis topluluk olusturma gerçeklestirilir.

Asagidaki sosyal tanitimi için bazi yollari vardir, ve ücretsiz. Ancak, bu degeri, e-ticaret sitesi için güvenilirlik insa edecek bir ‘sosyal ag’ olusturmak için yetenegidir.

online reklam yöntemleri

Istediginiz nis bir fikrim yok sonra, reklam ögrenmek zamani gelmistir. Web sitesinin her tür farkli ilan edilir. Ebay gibi büyük seyirci web siteleri onlar büyük poz alabilirsiniz AdWord ve diger reklam için çok para ödemek zorunda.

Içerik Reklam – Küçük web siteleri ücretsiz reklam verebilirsiniz. Reklam # 1 yöntemlerden biri web siteleri için ücretsiz içerik yaziyor. Eger bir makale yazmak, www.ezinearticle.com, www.get-ücretsiz-content.com veya www.amazines.com gibi ücretsiz bir içerik sitesinde yayimlayabilir. Altindaki web sitenize bir baglanti vardir. Her makale diger sitelerde web sitesi yayin, bir televizyon reklami gibi çalisir.

Video Reklam – Youtube.com büyük bir reklam mekan haline gelmistir. Kulüplerinde tanisma siteleri olabilir videoyu insanlar. Küçük bir köpek web satilik ürünler giyen küçük köpekler video farkli irk olabilir.

Sosyal Ag Reklam – Myspace.com videolarinizi yayinlamak için harika bir yerdir. Eylül 2006 itibariyle, myspace.com MSN arama motoru daha internet is web sitelerine daha fazla kullanici sürdü. Milyonlarca insan myspace.com kullanin.

Arama Motoru Reklam – Internet PPC programlari dolu. En popüler Google, Yahoo, ve MSN ait olanlardir. Daha fazla kontrol istiyorsaniz Ancak, bir sonraki en iyi www.adbrite.com oldugunu

Baglanti Bina – Bildigim kadariyla Google söz konusu oldugunda, sadece geri, ya da gelen baglantilar, önemlidir. Ancak, Google ‘gerçek’ bir backlink almak neredeyse imkansizdir. Orada benzer içerige sahip web sitelerinin yüzlerce geri binlerce siteleri – ancak Google gerçek olarak herhangi sayilmaz.

Basarili online-binlerce isletme yalnizca Google birkaç ziyaret alan.

Baglanti kurma reklam büyük bir yöntemdir. Benzer web siteleri ile link degisimi bir web sitesinin artirmak olacaktir. Baglantilari olusturmak için bir yoldur ücretsiz içerik yazma geregidir.

Viral reklam – reklam türü www.myspace.com, www.squidoo.com, ve göbek gibi güncel sosyal aglar yararlanir. Ayrica, www.helium.com gibi sitelerde www.writingup.com (bir blog kiliginda bir topluluk), ve yahoo forumlar katilabilir.

Is Ortakliklari – Ebay ve Commission Junction iki büyük ortak girisimler vardir. Bir ürün olan kisiler ile portallari ve topluluklarin yüzlerce baglanti söz çevrimiçi ortak girisim planlari kaçinin. 50 $ ödedikten sonra $ – 500 $ katilmak için, sadece üyeler e-kitaplar satmaya çalisan birkaç bin kisi bulabilirsiniz.

Ag – Ag bir ortak girisimler olusturmak için iyi bir yoldur. Bir sirket online magaza yönetmek olabilir, bir baskasi pazarlama odaklanir, baska bir yazar olabilir. Bedeli ödenen sonra, kar ayrilir. Girisim Bu tür normal alan bir zaman onda biri bir e-ticaret is baslatmak ve maliyetinin bir kismini olabilir.