e-ticaret isletmeler için ach isleme

ACH isleme için isleme maliyeti dramatik bir azalma saglar ve satislarinizi artirmak yardimci olur. ACH uygulanmasi birçok isletme müsterileri için yinelenen ödeme seçenekleri kurmak yardimci olmustur.

Daha fazla is artik e-ticaret is web sitelerinden online ödeme toplamak yerine banka ve kredi kartlarini kabul daha için ACH isleme kullaniyor. Son birkaç yildir, ACH isleme kabul ve ödeme yapmak için isletmeler için en popüler yöntemlerden biri haline gelmistir. Bu diger ödeme seçenekleri daha ucuz ve daha güvenilir ve ayni zamanda islem maliyetleri tasarrufu saglar.

1970 yilindan bu yana ACH islem agi birçok kisi, sirket, isletmeler ve finans kurumlari tarafindan kullanilmistir. Ayrica bir EFT (Elektronik Fon Transferi) olarak adlandirilan, ACH elektronik fon transfer ve toplu bunlari isler. ACH isleme operatörleri için merkezi takas tesisleri Federal Rezerv ve Elektronik Ag Kanunu, bunlar finansal kurumlar ACH girdileri göndermek ve almak için yardimci olur.

Business artan ihtiyaçlarini ACH Isleme

ACH isleme iskonto oranlari gibi kredi kartlari üzerinde çesitli faydalari, düsük ödeme, güvenilir ve istikrarli hizmet, hiçbir rezervleri, ödemenin sunar ve sorunsuz çözümler sunar. ACH isleme bir kredi karti sahibi olmayan herkes tarafindan tercih edilir özellikle çünkü, en az bir% 20 satis artirmak için bilinen ve sirket önemli miktarda dönüstürmek yardimci, bu nedenle satin ürün veya hizmet için ödeme mümkün degildir edilir müsteri haline ABD nüfusunun.

ACH isleme içerir:

• Dogrudan mevduat
• Sosyal güvenlik
• Elektronik fon
• Vergi iadesi
• Dogrudan ödemeler
• Tüketici faturalari
• Krediler, ipotek ve faturalar
• Sigorta ödemeleri
• Yerel federal ve eyalet vergi ödemeleri
Is ödemelere • Is

Bu ima ve açik anlasmalar ACH isleme ag fonksiyonlari bir dizi geçer. Bu anlasmalar NACHA (Ulusal Otomatik takas Dernegi) çalisma kural ve bu ACH ag güvenli ve verimli çalismasi için izin uygun katilimci emanetçi finans kuruluslari ile yapilir. ACH agi ile, fon iletilir ve bireyin veya sirketin mevduat dikkate elektronik islenmis. Fonlar ya alacak ya da borç ve mevduat onlar içine islenir hesaplari kontrol, ya tasarruf hesaplari içerebilir vardir, kredi tabanli veya genellikle yararlandigimiz çesitli sirketler veya bireyler adina finans kurumunun genel muhasebe dayali elektronik ödeme.

ACH isleme seçenekleri böylece daha iyi ve izlenebilir ACH islemleri sunan, kullanimi herkese iyi nakit yönetimi yetenekleri saglar yardimci olur. Güvenilir ve güvenli bir yöntem nedeniyle, tüm tarihinin ACH isleme ile ilgili olarak henüz kayip fonlarin rapor herhangi bir var olmamistir.