erkek, AOS ve kadinlarda koku önemi, AOS yasam

Sen deneyimli ve farkli bir durumda sinirler is algilama nasil test olabilir. Her yerde, ama disari kisisel deneyim kanitlanmistir ise hiçbir fikrim bu baska bir algilama sinirler daha hizli çalisir koku duyusu oldugunu söylemek güvenlidir. Bu açiklamak için en iyi yolu, iyi ve kötü kokular nasil tepki emici geregidir.

Biz onlarin parfüm ve koku üzerinde çok harcama kadin ve erkek bulmak. Biz bile neden sadece iyi koku için para çok harcamak merak zamanlar vardir. Ama aslinda sadece biz kalabalik otobüs ya da asansör sikismis zaman dikkatimizi çekiyor kokusu oldugunu. Durumlardan birinde kendinizi düsünün ve yaninda duran bazi kisi kötü koku ve ter kokuyor. U temenni ediyorum tek sey anlik ölümdür. Ters ve birisi koku tatli ya da çok güzel ve hos bir sey hayal gidelim. Böyle bir huzurunda tüm gün ayakta akil olmaz. Bu nedenle, bu kadin ve erkek parfüm ve Kokulari dikkat bu kadar ödeme nedeni de budur.

Erkekler ve kadinlar için farkli parfümler vardir. Bu arkasindaki bütün fikir kadin ve erkek tek bir kimlik vermek ve yaklasik iki kokulari ile rahat yapmakti. Erkekler genellikle tiras sonrasi kolonya uygulayarak mutluyuz. Erkek, AOS Kokulari göz önünde tutarak yapilan bir adam tasiyan kisilik ve bu nedenle erkek, AOS koku ya da parfüm genellikle güçlü.

Bu kadinlar için tam tersi çalisir. Bir kadin, AOS koku ya da parfüm bir kadin genellikle tasiyan incelikleri hissi veren, oldukça yumusak ve tatlidir. Parfüm havada ince yüzen hafif kokulari tasiyan çiçek daha kokusu.

Genel olarak, parfüm seçimi vesilesiyle veya bir katiliyor olacagini olay baglidir. Güçlü ve günlük islevlerini iyi oynayan bir parfüm aksamlari digerleri kapatabilirsiniz. Ayrica durumlar vardir size kokusu nasil yüksek sesle veya hafif bilmeniz gerekir edildi. Bir top odada oldukça sadece esiniz varligini fark yapmak kalmak varken dügün gibi, parfüm, dikkatini için bagirarak gerekir.

Ayrica bir deodorant biz parfüm dedigimiz tamamen farkli oldugunu anliyoruz. Tabii her birimiz bir deodorant amaci gerçekten nedir ve neden kullanilir? Bilir. Deodorantlar parfüm veya Kokulari gibi baskalari için yapilan bizim için yapilir. Iyi bir deodorant uygulamak degil Hiç süphe yok ki tam tersi kisi kapatabilirsiniz. Ama Kokulari daha çekici hale getirmek için uygulanir. Unutmayin, koku güzellik hiçbir engel vardir. Bu tenzih ederiz. Gözleri memnun Her sey burun lütfen olmayabilir. Ama burun memnun ise, gözleri en az birkaç dakika için herhangi bir unwelcoming görüs durmak ve bu olabilir, kadin ve erkek Kokulari kullanmalisiniz nedeni AOS.

Her zaman iyi kokular iyi görünüyor daha fazla çekmek, hatirliyorum.