forum, ziyaretçi defteri, ve internet pazarlama yeni baslayanlar için yorumlar

forumlar, bloglar, ziyaretçi defteri ve yorumlar: davet insanlar ve kendinizi!

Neden konusma ve internette yabancilarla disari yardimci israf senin zaman? Zaman kendi bloglari okuma ve insanlar üzerinde yorum gönderme atik Neden hiç bilmiyorum? Gerçekten sitenizin ziyaretçi defteri yapilan yorumlar ve bilgi birakmak davet gerekir mi?

Bir isteyen internet pazarlamaci iseniz, tüm bu sorularin cevabi evet bir büyük! Neden? Girdiginiz ve umarim alici ve satici aslinda uymayan bir sanal pazar, nüfuz planliyoruz çünkü. Alici ve satici forumlar, bloglar, ziyaretçi defteri ve yorum yoluyla sanal bir platform üzerinde etkilesim. Bu bugünün pazarlama araçlardir.

Forum Eger hedef pazar hakkinda bilgi yardimci olur. Diger insanlarin forumu okuma onlarin kisilikleri hakkinda çok sey söyleyecektir. Bu insanlar ne gerek forumlar ve nasil ürün veya hizmet resmin içine gelebilir ögrenebilirler. Ve tartisma katilan size ustaca ürün ve hizmetleri pazara saglayacaktir. Bazi forumlar ürünlerin dogrudan pazarlama izin, bazi yoktur. Orta saglayan belli bir noktaya kadar pazarlama ancak dogrudan tesvik almayan ürünler bazi diger düsüs. Forumlar bu tür imza ve bu ile web sitenizin URL saglar. Dogrudan pazarlama veya promosyon izin forumlar genellikle pazar payi için rekabet katilimci bir sürü, sapitmak, çünkü en iyi seçenek,-Betweens olacaktir. Bu yüzden ince pazarlama Mesajinizi URL’ler ve baglantilar birakarak saglayan bir güzel, iyi organize tartisma ile yerlesmek için en iyisidir. Forumlarda katilim da güvendiginiz tüm alimlarin önemli temeli oldugu gibi, çok önemli toplum, bir güven kazanacaktir.

Internet pazarlama için baska bir araç bloglama oldugunu. Herkes böylece gerekir bloglama oldugunu! Sen blogging alabilirsiniz pozlama ile sürpriz olabilir. Eger sitenize bloglar oldugunda web sitenizin trafigini kesinlikle barindirilan bir blog sitesi ev sahipligi ayri ama ayni blog var, özellikle, iki katina çikarabilir. Bu web sitenize bir blog girisi olusturmak ve kesinlikle arama motoru optimizasyonu artiracak her zaman link için izin verecek. Bu degilse her gün bir blog en az iki kez veya üç kez bir hafta sonrasi bu tayin olun. Daha güncel blogunuza daha fazla kisi düzenli olarak kontrol ve bir sonraki bekliyor sonrasi özellikle iyi bir yazar iseniz, sitenizi ziyaret edecegini vardir. Her zaman arastirma gerekir ve en son trendleri ve yutturmaca ile güncel olsun. Yani diger insanlarin sitelerini ziyaret edin ve sehrin yeni tartisma nedir-ne ve ne degil bilmek kendi bloglari okuyun.

Simdi, ziyaretçi defteri, onlar iyi ne yapmaliyim? Bir ziyaretçi defteri web sitenizin bir kismini, ya da ziyaretçiler hakkinda bir yorum, sitenize ve ürün koymasina izin verir bütün bir web sayfasi vardir. Bunlar olumlu ve olumsuz geribildirim olabilir. Bu konuda iyi ve kötü bir sey diger ziyaretçilerin yorumlari görmek olabilir. Yorum ürün ve hizmetlerin elestiriler, o zaman bu iyi. Bu inanilirligi ve güvenilirligi için bir referans olarak hizmet verecek. Ve agiz kelime üzerinden yayilan, dolasmak istiyorum. Ve kelime-of-agiz reklam daha güçlü bir sey yok.

Bu olumsuz yorumlar olan, ancak, diger ziyaretçiler de bunun bilemez. Eger ürün ve hizmetleri ile eminiz varsa, bu korkulacak bir sey yok. Bir negatif yorum almak bile, ziyaretçi defteri araciligiyla cevap ve sorunu gidermek için önerebilir. Onlarin sikayetleri cevap baglidir biri olarak bu hatta itibarini güçlendirecektir. Ziyaretçi defteri interaktif özelligi de size müsterileri ile kisisel bir iliski var ve onlar hakkinda endise vardir hissettirmek için sans verir. Sen samimi, onlarin sorularini cevapladi sorunlarina çözüm sunan, ya da sadece sizin sitenizi ziyaret ve bir mesaj birakmak için onlara tesekkür, onlarin yorum yanitlayarak onlarin güvenini kazanacaktir.

Ziyaretçilerinizin bloglar ve defterlerine birakin yorumlar büyük ölçüde ürün ve hizmetleri gelistirmede size yardimci olacaktir. Tabii, sadece sorunlari olusturabilir ya da sadece web sitenizde sakalar oynamak ama çogu gerçek deneyimlerine dayanarak iyilik görüsler dürüst olacagini istediginiz bazi olurdu. Ayrica, dürüst kullanicilar sakalar ve samimi açiklamalari arasindaki farki bilemez. Onlar kesinlikle sadece açikça sadece sorunlari yaratiyor insanlar görmezden.

Peki, ne bekliyorsun? Davet edin ve kendinizi davet ediyoruz!