genis bant patlama yakitlar iptv büyüme

Yükseliste on-demand TV

Son raporlar telekom servis saglayicilari Verizon ve AT & T ABD’de abonelere Internet Protokolü TV (IPTV) hizmetleri sunuyoruz söylüyorlar. Ve bir web sitesi artik mevcut 3,3 milyon abone ile karsilastirildiginda öngördü, ABD 2012 yilina kadar milyon 12.7 yaklasik IPTV kullanicilari olacaktir.

Ilginç bir sekilde, bir Verizon ve AT & T tarafindan son hareket IPTV abone sayisinda küresel bir artis sonrasinda gelir oldugunu göreceksiniz. Zaten ABD’de IPTV abone sayisi Mart 2007 ve Mart 2008 tarihleri ??arasinda iki katina çikti. Nokta Konuyu yapilan ve Genisbant Forumu tarafindan desteklenen bir çalisma IPTV abonelikleri de 2006-07 mali iki katina oldugu gibi yükselisi, ikinci yil üst üste devam söylüyor.

Zaten 370 milyon mark dokundu genis bant abonelikleri küresel artis, esas olarak IPTV büyüme tesvik oldugunu burada belirtmekte yarar olabilir. Nedir, ancak, önemli servis saglayicilari halk için kullanilabilir ABD’de IPTV abone sayisi yapilan, ancak genisbant abone rakamlar bir bölge-bilge break-up serbest degil olmasidir.

Nokta Konu kidemli analisti John Bosnell göre, dünya çapinda IPTV operatörleri “sistemleri ölçeklenebilir ve abone sayisi hizli bir büyüme isleyebilir.” Göstermistir

Önemli ölçüde, IPTV hem de dünyanin diger bölgelerinde oldugu gibi ABD’de kanatlarini yayilan ile, tüm içerik artik istege bagli olarak kullanilabilecektir. Internet kullanicilarinin Web’den bilgi arama ve alma süreci asina. Ayni sekilde, IPTV hizmet saglayicilarin abone benzer bir sekilde televizyon ile iliski saglar. Bir IPTV abone iseniz bir gösteri kayip için üzülüyorum ne zaman hiçbir örnek olacak! IPTV daha sonra ag alinabilir tüm programlari depolar. Büyük ve Web’de mevcut Internet içerigine benzer bir sey degil mi?

IPTV teknolojisinin en dikkat çekici yönü, pazarlamacilar için ilave firsatlar ile birlikte yeni umutlar getiriyor olmasidir. Internet pazarlama yoluyla mikro-posta tesisinden bir adim önde hareket, IPTV simdi adresli reklamlar yoluyla pazarlamacilar mikro-pazarlama sunmaktadir. Internet online yayincilar tesis videolar arasinda ürün ve hizmetlerini tanitmak için izin verir gibi, IPTV teknolojisi çok aboneleri nis video içerigi saglayicilari için uzun vadeli gelirleri tasima avantaji sunuyor.

Nokta Konu Arastirma bulgularina göre, su anda 15,5 milyon kisi IPTV hizmetleri abone ve aralarinda 8,4 milyon abonesi Avrupa’dan vardir.

Bununla birlikte, internet göre, IPTV teknolojisi olusum yillarinda hala ve abonelikleri ile ilgili guesstimates farklidir. Örnegin, Informa iSuppli projeleri bu rakam ayni dönemde 100 milyon üzerinde olmasi ise dünya çapinda IPTV abonelerinin, 2011 ve 2012 arasinda 38,4 milyon olarak tahmin ediyor.