Online creditability – nedir

Bir web sitesi online alma online varligi baslangicidir. Ama bazi insanlar unutmak, sadece bir tugla ve harç is gibi, online is mümkün olan en iyi isik sizin ve is sunmak zorundadirlar. Online creditability – bunu nasil kurmak yok.

Bana net sörf çogu insan onun sekilde anlayisli oldugunu ve neler sunabilecegi, söyleyerek baslayalim. Yani, öncelikle sitenizi vurdugu zaman, onlar size gerçek bir sey olup olmadigini emin degilseniz sizden satin de toplu olabilir. Sadece tercüme, onlar “online creditability” hakkinda merak ediyor. Ama muhtemelen kendinize büyük soru “Nasil benim Çevrimiçi Creditability kurmak mi?”, Bir

online creditability olusturmak için nasil

Eger online creditability sisirmek için kullanabilecegi bazi ipuçlari. Bu önerilerden bazilari açik olabilir, ama ilk online geldiginizde, / insanlar bariz görmezden kaç sirket sürpriz olurdu.

1) Bir tugla ve harç sirket veya tek sahibi olsun – Bir hakkinda sayfa olusturmaniz gerekir.
· Eger sirket hakkinda biraz tarih verebilir, sirketinizin sunuyor ne kadar is olmustur, sizin misyon ve ne, sonra fiziksel konumu ve sirketin telefon (tercihen 800 sayi) ve / veya e-posta adresi içerir.

Onlar henüz güvenir? Eger yeni bir site iseniz, onlar birkaç kez yakildi, özellikle de tereddüt olabilir. Sizden satin almak isterseniz, sadece birkaç isim ve / veya Better Business Bureau, “Urltrends”, “Whois / Domain Tools” size kontrol için gidiyoruz. Onlar yoksa, onlar olurdu daha cesursun.

2) Bir fotograf-Eger sirket ya da kendinizi bir fotograf yerlestirebilirsiniz. Bu onlari gerçek bildirecegiz. Sana sogan soyma, tabiri caizse, ve online bir görünüm tasiyan oldugunu fark – ama gerçek oldugunu bilmek istiyorum.

3) kaliteli müsteri hizmeti var. Simdi, bagli bir pazarlamaci degilim – Ben sitemde bir hizmet veya ürün kalir, onlarin müsteri hizmetleri çagri verecegim olmadigini karar vermeden önce. Arama yolunda giderse, onlar kalmak, degilse – Ben onlara kalir ya da benim sitesinden gider karar vermeden önce farkli bir gün bir kez daha çagri verecegim.

Müsteri hizmetleri sirket için degil, ayni zamanda hizmet veya ürün satan kisiye sadece önemlidir. Eger kötü müsteri hizmetleri varsa, satis ve ortaklik satis yansitacak. Ve hizli bir sekilde internet haberleri, seyahatleri ekleyebilirsiniz – bu olumlu degilse kelime-of-agiz sizi öldürebilir, çünkü böylece, tüm ördekler bir rulo oldugundan emin olun. Ve bagli olarak, onlar da konusun. Onlar ideal daha az olmasi sizinle satis deneyimi bulursaniz, iyi, onlar ne yapacagini tahmin edebilirsiniz.

4) Autoresponders – bir e-ticaret sitesi için, verilen bir olmalidir. Birisi ürün veya hizmet satin aldiginda, satis kayitlari için, tüm özellikleri ile, geçti belirten bir e-posta onu göndermek ya da onu.

5) Görüsler – servis veya ürün kullanmis insanlardan Görüsler, büyük bir arti.

6) Linkler – çok baglanti kim dikkatli olun. Körü körüne almadan bir siteye baglanti yoktur. Kötü bir baglanti arama motorlari size zarar ve trafik ve müsteriler mal olabilir.

7) Tashih – bu ilk online gittiginde kopyalama, yine off-line ve zaman birkaç kisi kopyalama okudunuz. Bazen kendi yaratilis kizdirma konum, ya da çok uzun yazim veya dilbilgisi hatalari görmüyorum bunun için çalistim.

servis veya ürün tanitmak için bagli kullanmak

Bir ürün veya hizmet satan varsa ürün veya hizmetini tanitmak için bagli arayarak satis ek bir destek vermek isteyebilirsiniz. Ortaklik + Tüccar = Affiliate Marketing: karisimi böyle gider.

Affiliate pazarlama sadece baska bir bireyin (bagli) bir sirketin ürün veya hizmetin tanitim. Bireysel sirketten bir komisyon alirsiniz – dese tek bir satis yapar.

Satis daha fazla insan, daha fazla maruz kalma ve ürün için satis anlamina gelir 1) ve 2) sitenize tek yönlü link almak için harika bir yoldur: Affiliate pazarlama iki nedenden dolayi iyidir.

Için isinizin bagli kurulus pazarlama yan tekme-start, ben tüccar ve tek bir çati altinda bir araya getirmek bagli “Reklam Brokerler”, dedigimiz vardir. Burada, bagli kuruluslarin nis uygun tüccarlar bulabilirsiniz, ve tüccarlar onlarin hizmet veya ürün tanitmak için bagli bulabilirsiniz. Bu bir kazan-kazan durumu.

Burada içine bakabilirsiniz dört Reklam Brokerleri örnekler:

LinkShare
komisyon kavsak
Clixgalore
clickbank (dijital)

Bu ortaklik bir gerçek satis anlamina gelir zaman sadece bagli bir komisyon ödemek için bir ortaklik programi reklam maliyet-etkili bir yol oldugunu göreceksiniz. ) Daha fazla maruz kalma, ve 2) daha fazla satis 1: Yukarida söyledigim gibi, iki sey elde edersiniz.

Gördügünüz gibi, herhangi bir is çevrimiçi almak için çok yönlü, ama yapilabilir. Yani, çit oturuyor ise, korkularini geri itin ve internetin gelecegi büyüme ve tanimi asamasinda hala oldugu için, zorluk çekmek. Mecazi ifade, istiridye ayirdiginiz için, bu korkularini geri itin ve yeni bir gelecek meydan almak için size sadece var