web siteniz için dogru e-ticaret çözümü seçin

Bu gün daha fazla is internet üzerinden ürün ve hizmetlerini satmak ve dagitmak basliyor. Bu bir kazan-kazan durumu – tüketicilerin en düsük fiyatlarla en iyi seçim olsun ve perakendecileri de cografik konum disinda pazarlara erisim saglayabilirsiniz. Ama e-ticaret sitesi türüne bagli olarak is kovaliyor, projeyi uygulamak için maliyet birkaç yüz ile birkaç bin dolar araligi olabilir. Biraz daha az profesyonel ama daha maliyet etkin çözümler, hem de etrafinda en iyi e-ticaret siteleri rakip web sitesi olacak bazi üst düzey çözümleri vardir. Bu yazida web sitesi sahiplerinin yani sira bu seçenekleri ile ilgili maliyetleri sunulan farkli seçenekleri ele alacagiz.

Ucuz üzerinde e-ticaret

Bu internet üzerinden is yapmak için size müsteri kredi karti ile ödeme saglayacak pahali bir tüccar hesabi olmasi ortak bir yanlis var. Bu durum için kullanilir, ama bugün e-ticaret çok uygun bir seçenek yaptiginiz mevcut hizmetleri vardir. Bu hizmetler üçüncü sahis kredi karti islemci seklinde gelir.

Bir üçüncü sahis kredi karti islemci müsteri ve web sitesi arasinda bir araci olarak görür. Genel olarak, bir müsteri bir ürün satin almak için ve güvenli bir ortamda kredi karti bilgileri islemek için üçüncü taraf web sitesine alinacak bir linke tiklayin olacak. Satin almak için ödeme hesabina yatirilir ve siparis bilgileri size iletilir. E-ticaret perakendeci için tek maliyet genellikle küçük bir sabit ücret ve / veya satis küçük bir yüzdesidir.

Ayarliyoruz maliyetleri çok düsük oldugu için bu e-ticaret siçrama yapmak isteyen herhangi bir is için iyi bir baslangiç ??seçenektir. 2checkout (www.2checkout.com) üçüncü bir kredi karti islemci için iyi bir seçimdir – sadece islem basina 0,45 dolara ve satis miktari% 5,5 ‘sonra 49 $ kurulum ücreti gerektirir ve. Daha da ucuz yol internet üzerinden ödeme almak için PayPal (www.PayPal.com) kullanmak olacaktir. PayPal ile sadece olumsuz tüketici bu ödeme yöntemini kullanmak için bir PayPal hesabina sahip olmasidir. Bu ürünlerin hem ters onlar web sitenize entegre için gerekli olan için alisveris sepeti sistemi ve ilgili kodlari saglayacak olmasidir.

Üçüncü bir kredi karti islemci kullanarak ucuz olsa da, onun dezavantajlari var mi. Kolayca özellestirilebilir degil, çünkü alisveris sepeti sistemi sorunsuz bir sekilde web sitesi ile entegre olmayabilir. Ayrica, alici kredi karti bilgilerini girmek için web sitesi birakmak gerekir zaman biraz daha az profesyonel görünüyor. Ama, gerçekten büyük bir anlasma gibi görünmüyor profesyonel bir e-ticaret web sitesi olusturma ile ilgili maliyetleri ile bu dezavantajlari tarti zaman.

gerçekten dalma alarak

Yerinde kredi karti isleme yetenegi ile tamamen islevsel bir online magaza açilmasi oldukça pahali üretim olabilir. Bir alisveris sepeti sistemi, güvenli web sunucusu, ödeme ag geçidi ve bir tüccar hesabi: Burada tüm entegre edilmesi gereken unsurlarin bir listesi.

Orada ücretsiz için kullanilabilir bazi alisveris sepeti sistemleri ve birçok web host kendi sitenize entegre bir alisveris sepeti sistemi entegre yetenegi sunar. Eger sistem tam özellikli olmak istiyorum Ama, kullanimi kolay, sorunsuz bir sekilde web sitesi ile entegre ve bu otomatik vergi ve nakliye ücretleri hesaplama gibi gelismis fonksiyonlar, maliyeti birkaç yüz dolar çalistirabilir.

Sürecin en pahali ve zor kismi süreci kredi karti numaralari için bir tüccar hesabi elde edilir. Bu hesaplar genellikle onlarla ilgili aylik ve islem ücretleri var. Neyse ki, çogu isletmeler zaten ticari hesaplari var ve bu hem internet üzerinden kredi karti islemi için kullanilabilir. Ama, bir tüccar hesabi ile iletisim kurmak için alisveris sepeti sistemi için sirayla, bir ödeme ag geçidi ile arabirim olmasi gerekir. Ödeme ag geçitleri genellikle birkaç yüz dolarlik bir kurulum ücreti ve her bir islem yüzdesi gerektirir. Son olarak, tüm iletisim güvenli bir sunucu üzerinden yer almak gerekiyor. Bu web hosting paketi Secure Socket Layer (SSL) sifreleme, yükseltilmesi gerekir anlamina gelir. Bir SSL sertifikasi ya bir yillik ya da aylik olarak hesap edilir ve maliyet dolar yüzlerce toplam olabilir.

Web sitenizde sag isleme islemleri ile ilgili ekstra maliyetlere ek olarak, webmaster farkli çözümler kurmak için talep edecektir fiyat önemli bir fark vardir. Genellikle islemleri gerçeklestirmek için bir üçüncü taraf kullanarak sadece çok maliyet olmamalidir sitenize entegre kod birkaç satir ekleyerek içerir. Öte yandan, tamamen islevsel bir e-ticaret web sitesi uygulanmasi kolayca tüm diger masraflar üstüne baska bir bin ya da iki dolar ekleyebilirsiniz.

Herhangi bir proje oldugu gibi, profesyonel bir e-ticaret çözümü için büyük paralar disari bombardimani önce küçük baslamak için muhtemelen en iyisidir. Ve e-ticaret web sitesi baslatti alma binlerce dolar harcadim sonra bile, unutmayin, muhtemelen yatirim kurtarmak için binlerce daha fazla pazarlama web harcamak zorunda gidiyoruz. E-ticaret ucuz degil!