Bir e-ticaret tüccar hesabi nasil kurulum

Kredi kartlarini kabul online ödeme toplamak için tek kolay bir yoludur. Alternatif yolla yazdir sey var ve size bir çek ya da gerçekten saglam bir çözüm degil ne de uygundur egold gibi bir sey posta için vardir. Çevrimiçi bir sey ancak kredi kartlari satis kaybetmenize sebep olacaktir. Bu ödemeler ve büyük bir güçlük olmadan alabilirsiniz bir kabul için uygun bir yol var.

Iskonto orani her tüccar tirnak için beni çagirirken hakkinda sorar ne tipik olarak. Bu önemli olmasina ragmen, çok düsük bu asagi isaretleyebilirsiniz ve hala tüccarlar sadece diger saglayicilar gibi birçok ücretleri ödeyerek var. Ne söylemeye çalisiyorum bir “harika” iskonto orani ile karsi karsiya diger ücretleri göz ardi kalmamasidir sanirim. Sizin nitelikli orani için 2.5 ila 2,1 civarinda% ödeme bekliyorlar. Rekabetçi oranlari genellikle% 2.25 altinda bir sey. Onlar sadece yüksek tarafinda% 3 sabit bir oran ücret olarak Paypal kadar bir “nitelikli” orani yoktur. Paypal seyler çok basit ve yönetimi kolay yapma harika bir is yok. Onlar daha yüksek bazi seylere fiyatli, ancak basitlik yüksek fiyat bazi olusturur ediyoruz.

Geleneksel ticari hesaplar onlarin indirim oranlari için diger fiyatlandirma kategoriler var. Bunlar orta nitelikli ve kalifiye olmayan oranlaridir. Tüm islemlerin çogunlugu nitelikli oranda geçmesi olsa da, orta ve olmayan hala zaman fiyatlandirma hesaplari onlarin yeri vardir. Orta nitelikli oranlari genellikle bazi nakit geri veya bunlarla iliskili diger tesvik ile senin kartlari veya diger kredi kartlari. Kalifiye olmayan kartlari hükümet ya da kurumsal kredi kartlari veya baska bir sekilde bu tür fonlarin ilk yetkili edildikten sonra para 48 saat veya daha kadar yakalanan degildir oldugu gibi “riskli” kabul edilir.

Her islem fiyatlandirma hesaplanirken onunla iliskili düz bir maliyeti vardir. Bu islem basina ücretleri genellikle yaklasik $ 0,20 ile $ .30. Böyle Authorize.Net gibi bir ag geçidi üzerinden online islemler isleme iseniz, siz de bu ücret olacak bir AVS ücreti vardir. Bu genellikle yaklasik 0,05 $ ya da öylesine. Rekabetçi bir orani .25 $ ya da AVS dahil olmak üzere daha az olacaktir. Paypal islem basina sabit 0,30 $ sarj eder.

Toplu baslik ücretleri belki de en tüccarlar bu “gizli” ücretleri biri tarafindan kabul olur. Bu en tüccar hakkinda sormayin ve yakindan bakmak sürece, ilgili ve hiç soru bilmiyorum bir ücreti vardir. Bu toplu baslik ücretleri kadar yilda $ 100 kadar ne siklikta tüccar süreçleri kredi kartlari bagli olabilir. Ne olur islemleri birlikte genellikle günlük batched ve teslim olmasidir. Bu gruplar her biri yaklasik $ .25 toplu baslik ücreti degerlendirilir. Her gün islemleri Yani, bu hesaplamak için kolay bir yol, her gün için 0,25 $ ödeme olacak. Yani, hatta en yogun ay, bu ücret ay basina 8 $ geçmeyecektir.

Aylik ücret bir hesap bakim ücreti veya beyani ücreti dahildir. Genellikle bir müsteri hizmet bedeli gibi adi, vb Bu ücretler genellikle $ 5 $ 10 kadar sadece bir aylik ücret vardir. Mümkünse hiç degilse, aylik asgari feragat için tüccar servis saglayici ile çalisir. Bu aylik asgari ücret genellikle yaklasik 25 $ ya da öylesine ve islemleri isleme degilseniz, çok pahali olacak. Genellikle isleme bile olsa en az degerinde ekstra 25 $ her ay ödeme, zaten yakinda is çikiyor olacak demektir çogu zaman deger daha fazla güçlük ve agri, bu ücreti çogu zaman feragat alabilirsiniz özellikle.

Düzenli bir tüccar hesabi üzerinden islerken, online ödeme kabul etmek için bir ag geçidi gerekir. Sen daha popüler ag geçitleri biri olan Authorize.Net duymus olabilirsiniz. Bu için 100 $ ya da öylesine dogru bir kurulum bekliyoruz. Özgür de dahil olmak üzere, çok daha az bu kurulum aliyorsaniz tüccar hesabi sirketleri daha yüksek bir aylik ya da muhtemelen bir yillik ücret dahil olmak üzere diger ücretleri sarj tarafindan bu ücret feragat telafi çünkü, diger ücretler için izleyin. Bu gerçek olamayacak kadar iyi geliyor, sadece, çünkü bir sey gibi burada dikkatli olun, büyük olasilikla gerçek degildir.

Lütfen daha geleneksel ticari hesaplar üzerinden Paypal bazi avantajlari vardir. Böyle bir avantaji kullanim kolayligidir. Paypal bir ag geçidi olarak samimi ve Authorize.Net bir yakin ikinci olacagini derece kullanici. Çogu alisveris sepeti ile uyumludur ve her ikisi de ya da yüklemek mümkün modülleri içerir. Kredi kartlari kabul bugünün internet dünyasinda gerekli bir kötülük, ama çok az güçlük ya da bas agrisi ile yapilabilir.