bir tüccar hesabi nedir

Eger is için kredi kartlarini kabul etmek istiyorsaniz, bir tüccar hesabi almak gerekir. Temel olarak, bu ve bir kredi hatti verilmesi için sirayla banka arasinda yapilan bir sözlesmedir. Onsuz, müsterilerinizin baska yollarla ödemek zorunda olacak.

Eger online bir is açtiginizda tüccar hesabi daha önemlidir. Müsterilerin ürünleri kendi web tarayicisi kullanarak ve siparis istiyorsaniz, bu bunun için ödeme araçlarinin biridir sadece görebilirsiniz olmasidir.

Online tüccar hesabi olan ile sorun sadece ayni zamanda çesitli sekillerde ve bir arka plan onay dolduruyor içeren basliyor zaman çok pahali olmasidir.

Bu atlamak için, girisimcilerin çok kredi karti ödemeleri kabul etmek için bir üçüncü taraf ödeme islemci almak için karar. Bu iyi bir örnek yapilan her satis için belli bir yüzdesi sarj Paypal oldugunu.

Baska bir saglayicidan 2checkout.com oldugunu. Onlarla fark, ücret olmasidir 49 $ ücret kurmak ve orani 0,45 $ sent arti islem basina% 5.5 oldugunu.

Ayrica, ABD disinda faaliyet gösteren girisimciler için yararlidir WorldPay düsünebilirsiniz. Dezavantaji ayda yaklasik 50 $ bir aylik ücret ödemek ve 400 $ ücret kurmak bir kez ödemek zorunda olmasidir. Onlarin hizi 0,40 $ sent arti islem basina 3.25% oldugu için islem ücretleri de yüksektir.

Dijital olarak ödeme islemi edebiliyoruz birkaç üçüncü islemciler vardir.

Eger bir dolar arti islem basina 7,5% sarj clickbank var. Bu yaklasik 49,95 $ a bir kez kayit ücreti ödemek zorunda. Eger ürün satmak için kendi bagli programlar kullanmaya karar zaman bir üyesi olmak, Perks biri onlardan komisyon kazanç oldugunu.

Ne Digibuy digerlerinden öne yapar islerini elektronik ticaret üzerine yogunlasmaktadir olmasidir. 3 $ arti 13 $ islem basina anda, sadece birkaç gelemez hiç sasirtici degil.

Eger bir sabit zaman sistem ayari veya herhangi sorunlar karsilasiyorsaniz zorunda kalmamak, üçüncü islemcilerin çogunlugu 7/24 arayabilirsiniz yandan müsteri destegi var. Adi geçenlerin çogu ücretleri kayit ederken, sag saglayici seçiminde en önemli faktör en güvenli bu hangi bilmektir.

Bir tüccar hesabi göre üçüncü bir islemci avantaji yerine uygulama onaylanmadan önce birkaç gün beklemek zorunda dakika içinde bir hesap açabilirsiniz olmasidir. Bir islem yapildiktan sonra geri kalani banka hesabiniza yatirilir ise, seçtiginiz saglayici küçük bir yüzdesini alir.

Paypal durumunda, ayrica web ögeleri satin almak için hesabinizdaki para kullanabilirler. Islem artik kredi karti açiklamada yansitir çünkü bu çok uygundur.

Bir magaza veya restoran açtiginizda ticari hesaplari ihtiyaç vardir. Bankalarin satis belli bir yüzdesi üçüncü islemciler tarafindan alinmasini fark var, çünkü onlar artik kendi ödeme portallari sunuyoruz. Oranlari daha yüksek ya da daha düsük var mi? Iste bu size bir is kurma açmaya karar verirken göz önünde bulundurmaniz gerekir seylerden biri oldugu için onlara sormak zorunda seydir.