çocuklar için uzaktan kumandali oyuncaklar

Uzaktan kumandali oyuncaklar, pille çalisan oyuncak, barbie, bebek, yumusak oyuncaklar ve daha birçok gibi piyasada en iyi oyuncaklar mi ariyorsunuz? Lütfen arama durdurmak ve asagida verilen iyi firsatlar birini seçin:

(1). Günes bebek arabasi model no: SB-4818

Bu, hizli ve kullanisli bir yenilikçi var. Mükemmel çocuk bakim için yapti. Kullanmak daha uygun ve güvenli. Frenler ile güvenli, ayarlanabilir koltuk arka tekerlekler yapar ön tampon gelir.

özellikleri:
Ön tampon, semsiye gibi Canopy, ayarlanabilir koltuk
Ön döner süspansiyon tekerlekler, fren Arka tekerlekler, 5 “boyutu 8 jantlar
Marka hakkinda:

Sun bebek Hindistan’da çocuk ürünleri ithalatçilari önde. Ürün yelpazesi bebek arabasi, mama sandalyesi, yürüyüse, araba koltugu vb sirket Hindistan boyunca müsteri her türlü ihtiyaci ve tadi karsilamak için catering içerir. Bu uzun bir süre için bir ünlü ve güvenilir bir isim olmustur. Sagladiklari ürünleri yüksek kaliteli bir müsterilerine para memnuniyeti ve deger sunmak vardir.

(2). dans ‘n’ shake duvar-e

Wall-E dans ve sallayarak baslatmak için dize çekin! Wall-E ileri ve basini itin ve silah o danslari olarak hareket ettirin. Onun basamaklari Dört metal çivi onu dans dokunun saglar. Ön panel bir Wall-E iç etiket ortaya çikiyor.

özellikleri:
duvar-e deluxe aksiyon figürü
Son derece ayrintili ve ifade edilen Disney Pixar filmi, gelen karakteri göre
Üreticinin Önerilen yas: 4 yil +

(3). yeni özel dört kat pirinç teleskop

özellikleri:
Insanlar için bir pirinç teleskop
Bazi teleskoplar sadece gök cisimlerinin ve digerleri dünyevi olanlar için oldugunu görmek için yapilir.
Bizim hiçbiri içindir! Kutusundan çikarilan bu klasik pirinç teleskop, hemen pek araciligiyla görmek için ücretsiz olabilir cazibe merkezi sizi koyar!
Cilali pirinçten yapilmis bu dört kat teleskop antik bir görünüme sahiptir. Ön tüp Konik, 14 inç (çöktü 6 inç) kadar uzatir. Ne daha büyük bir 25mm ön lens 10 kat büyütme için yeterli isigi yakalar. Yenilik hediyeler, tören sunumu ve genel kullanim için iyi bir kadife kese ile birlikte gelir. Insanlar için dogru kapsami
Lütfen bir astronomik teleskop olmadigini unutmayin ve yildizlar ve diger gök cisimlerini görmek için kullanilmaz

Yazar Hindistan’da homeshop18 gelen pille çalisan oyuncak için öneriyor.