e-ticaret anlayisi

Son birkaç yil içinde, E-ticaret alisveris için dogal bir araç haline gelmistir. Eger internet üzerinden eglence, ev ihtiyaçlari, veya teknoloji, alisveris ile ilgili ürünler ariyoruz olsun gitmek için bir yoldur. E-ticaret, bu çagrilacak geldi gibi, isletmelerin dünya genelinde insanlarin bir kitle için ürün ve hizmetlerin onlarin genis araliklari sunmak için izin vardir. Bu nedenle, artik kendi magazalardan ürün satin almak için baska bir ülkeye seyahat için gereklidir.

Ayrintilar her sirketin özellikleri ve ihtiyaçlarina bagli olarak, oldukça karmasik olmasina ragmen E-ticaret süreci, gerçekten oldukça basit. Hereâ € nasil çalistigini ™ s. Bir sirket web sitesi tanitimi ve sirket ürün ve hizmetlerini tanitmak için olusturulur. Son birkaç yil içinde, internet üzerinden isletmelere sunulan çesitli yazilim uygulamalari ve hizmetleri röleleri sonra, dogrudan sirketin kendisi yoluyla olsun, ya da online islemler kollari baska bir sirket araciligiyla, sirketlerin online satin alma seçenegi eklemek için daha kolay hale getirmistir o zaman devraldi sirket birine gerekli bilgileri.

Bir online magaza üzerinden birçok seçenek vardir. Örnegin, birçok sirket artik müsterilerine bir kredi karti ile ödeme için izin ve bunu yapmak için çesitli seçenekler sunar. Digerleri hala müsteri çek veya havale ile ödeme, ya da telefon üzerinden satin alma yapmak için izin. Birçok durumda, bir onay e-posta ona siparis aldi ve isleniyor oldugunu bildirir müsteriye gönderilir. Müsteri sevkiyat izleyebilmeniz için bir nakliye Onay için e-posta da bir takip numarasi ile birlikte, gönderilebilir.

Birçok E-ticaret siteleri de müsterilerine bir kullanici adi ve parola olusturmak için gerekli, ve onlari satin alma yapilan her oturum gerektirir. Diger ilgili bilgileri ile birlikte kendi fatura ve nakliye adresleri, sisteme kaydedilmesini saglar, çünkü bu bir arti olabilir. Kredi karti bilgileri genellikle ISNA € ™ müsteri bunu yapmak için iyi oldugunu belirtmedigi sürece t kurtardi. Bu günlük Ben islem ayni zamanda gelecek dönem satin alma süreçleri kisaltmak için hizmet vermektedir, ve hatta müsterileri e-posta araciligiyla online promosyonlar ve özel satis yararlanmak için firsat izin verebilir.

Herkes E-ticaret çogunluga üzerine atliyor olmasa da, birçok kisi bir daha rahat ve uygun bir seçenek olarak bakiyor oldugu tespit edilmistir. Bu, simdiye kadar ev konforu çikmadan hizli alisveris için izin verir ve ürün ve hizmetleri daha hazir, ve kesinlikle daha kolay ulasilabilir her zamankinden daha daha genis yapar. Bu ana nedenlerinden biri oldugunu E-ticaret ISNA € ™ t uzak gong yakin zamanda.