e-ticaret basitlestirildi – online alisveris kurma

Ne görmek ve internette kullandiginiz birçok e-ticaret web sitesi arkasinda devam ediyor? Eger web sitesi üzerinden sirketinizin ürün veya hizmet satan düsündüm, ama bunu ne kadar zor emin degildi mi?

Bu makale, teknik olmayan, ancak görmek ve internette kullandiginiz e-ticaret web sitelerinin arkasinda neler olup bittigini hakkinda daha iyi bir fikir verecektir, ve ne kendi katalog web sitesi olusturmak yer almaktadir.

Bir alisveris sepeti nedir?

En basit seklinde bir alisveris sepeti güvenilir bir “komut dosyasi” ya da bir web sitesi içinde kredi karti veya PayPal islemleri yapmak için bir uygulamadir.

Hiç bir web sitesi araciligiyla bir bagis yapmis ya da islem yapmak için PayPal kullanan birkaç ürün satan bir web sitesinde olmasi halinde, eylem bir alisveris sepeti komut gördük.

PayPal bir web sitesinde birkaç ürün satmak için yetenek ve e-ticaret baslamak için harika bir yol eklemek için harika bir yoldur. PayPal bir çok taninan marka ve PayPal e-ticaret uygulamak kolaylastirir.

Temel olarak, web sitenizde bulunan kod koyarak, ancak müsterilerin gerçekten kullanarak ve PayPal tarafindan çalistirilan ve yapilmaktadir dis alisveris sepeti sistemi vardir.

bir alisveris sepeti sistemi nedir?

Alisveris arabalari sistemleri ürünleri, alt kategorilerden birden fazla kategori yönetmek ve uygun vergi oranlari sarj ve nakliye tasima, yeni ürünler ekleyerek, siparis isleme için bir yönetim sistemi saglayacaktir saglar.

Daha sofistike alisveris sepeti sistemleri özellikli ürünler, siparis isleme olusturarak, web sitenizin içeriginin her yönüyle kontrol etmek için web sitesi tasarimi üzerinde kontrol verebilir. Senin Marka ile özellestirilebilir bir uygulama, birlestirilebilir bir içerik yönetim sistemi, katalog ve alisveris sepeti sistemi olarak düsünün.

Nasil baslarim?

Eger web sitenizde bulunan çesitli kategorilerde birçok ürün satmak isteyen varsayarak, baslamak için iyi bir yer her seyden önce sizin ürün kategorileri bir listesini olusturarak ile.

Sonra, her bir kategori için ya da zaten web sitenize magaza sunacak kaç ürün bir fikir elde etmek için ürün listesini verebilirsiniz bir envanter sistemi kullaniyorsaniz olacaktir ürün sayisini tahmin ediyoruz.

Ürün fotograflari ne olacak?

Web sitenizde kaliteli ürün görüntüleri gerekir. Ideal olarak, üreticinin web sitenizin içinde kullanilabilecek, 3 ila 4 inç boyunda görüntüler saglayacaktir. Tipik olarak, e-ticaret web siteleri müsteri ürünün daha iyi bir görünüm veren, tiklandiginda büyütülebilir küçük bir resim, olacaktir.

Müsteri ögedir tam olarak ne görmek degil, ayni zamanda bu yüzden web sitesi ile rahat hissediyorum böylece yüksek kaliteli görüntüler önemlidir.

Kendi ürün resimleri olusturuyorsaniz, orada arka plan ve ürün arasinda iyi bir kontrast ve yumusak gölgeler ile, ögeleri de izin böylece bir profesyonel aydinlatma kurulum kullandiginizdan emin olun bu yüzden kusursuz bir arka plan kullanarak ürün fotograf emin olun .

Nasil ürün sayfalari olusturabilirim?

Daha iyi alisveris sepeti sistemleri tek tek ürün sayfalarini olusturmak ve web sitenize eklemek için bir yönetim sistemi kullanmak saglayacaktir. Bir web arayüzü kullanarak, sadece bir sayfa olusturmak uygun kategori eklemek, bir ürün görüntü almak, bir açiklama, fiyat ve nakliye bilgi eklemek için bir iki dakika sürer.

Çogu alisveris sepeti sistemi bir müsteri kontrol edildiginde, onlar kendi alisveris sepetine eklemek isteyebilirsiniz diger ürünler hakkinda bilgi edineceksiniz, böylece ilgili ürünler ürün baglanti saglayacak.

Sisteme birçok ürün ithal

Online magaza bir ürün dosyasi olusturmak için bir elektronik tablo kullanarak, yüzlerce ya da binlerce ürün olacaksa baslangiçta veritabani doldurmak için ürün bilgileri, fiyatlandirma, açiklamalari, SKU numaralari ve daha eklemek için baska bir yoludur.

Web sitenizin binlerce ürün sunacak, bu ithal için tüm içerigi hazirlamak için biraz zaman alabilir. Bir yaklasim baslangiçta daha sonra geri gelip web sitesi açti sonra daha fazla ürün eklemek için her kategoride birkaç öge sunmaktir.

Dahili bir envanter sistemi kullaniyorsaniz, bir elektronik tabloya ürün için bilgi çogu ile bir tablo vermek mümkün olabilir. Açiklamalari süslenmis gerekebilir ya da açiklamalari daha kullanici dostu yapmak isteyebilirsiniz.

Sizin tablo tamamlandiktan sonra, ürünün elektronik e-ticaret sistemine aktarilir. Ürün resimleri de çogu e-ticaret sistemleri ile bir grup olarak alinabilir.

E-ticaret sistemi yapilandirma

E-ticaret sistemleri e-posta bildirimleri göndermek için adresler bilmek için yapilandirmalari bir dizi gerekir, satis vergisi orani ne, ne nakliye seçenekleri sunmak ve daha fazla olacaktir.

Çogu e-ticaret sistemleri “genel” bildirim e-postalari kullanirken, bazi durumda özel talimatlara sistemden e-posta mesajlari degistirmek isteyebilirsiniz.

Tüm yapilandirma tamamlandiktan sonra, ayarlarinizi bir süre için geçerli kalmalidir.

E-ticaret sistemi test

Bir e-posta bildirimleri müsteriye gönderilen tam olarak bilmek almak için sistemi ile testi alimlari bir dizi yapmak için, ama siparis süreci ve web sitenizin yönetim alani tanimak için nasil da ögrenmek için her zaman.

Her zaman web sitesi “baslatilmasi” önce web test etmek için iyi bir fikirdir ve çogu e-ticaret sistemleri geçici olarak sistem siparis kabul edecek böylece ödeme ag geçidi kapatmak, ancak herhangi bir kredi karti siparisleri sarj saglayacaktir.

Web sitenizin baslatmadan önce, bu ödeme ag geçidi olmasi gerektigi gibi çalisiyor aslinda oldugundan emin olmak için en az bir veya iki alisveris yapmak için iyi bir fikirdir.

Müsterilerinin mutlu tutmak

E-ticaret sitesi yeni olabilir ve personel sinirli olsa da, birçok internet kullanicilari yildir online satin alma oldugunu akilda tutmak ve Amazon.com ve digerleri gibi çok büyük e-ticaret web siteleri genellikle müsteri beklentileri.

Müsterilerin çogu ödeme islemi düzgün olmasi ve bu web sitesinden satin ilk deneyim, özellikle zamaninda siparis isleme ve sevkiyat, hakkinda bildirim almak için bekliyoruz.

Müsterilerinizin geri gelmesini

Birçok web sitesi bir opt-in bülten veya kampanyalarini ve promosyonlarini almak için anlasma ile müsteriler imzalayacak. Bu kullanmak için harika bir özelliktir ve indirim kuponlari ve fiyatlari ile kombine edildiginde, müsterilerin tekrar tekrar web sitenize geri alabilirsiniz.

Çogu internet ürünler iki kategoriye ayrilir: 1) Bu tür mürekkep püskürtmeli kartuslari, bilgisayar ile ilgili ve ofis ekipmanlari, gibi bir is çalistirmak için gerekli ürünleri, ve 2) hediyeler, kitap ve güzel kisisel esyalari var, ama görmedim Gerekirse.

Çogu zaman, bir müsteri sunmak ve Google ya da Yahoo ile arama, ya da belki de reklam vererek web sitenize bulacaksiniz bir yedek madde veya ürün ariyor olacak. Diger pek çok sirket teklif bir ürün veya hizmet sunmak, müsteri en düsük fiyati için alisveris olabilir veya rastgele birçok diger saticilarin sizi seçmis olabilirsiniz.

Sorun tekrar tekrar yeni müsteri geri almak için, ve kuponlar, özel veya promosyonlar sunarak, Bir kerelik müsteri yasam için bir müsteri olabilir.