Eger adanmis sunucu yatirim gerekir

Orada web siteleri milyonlarca vardir ve bu web sitelerinin çogu paylasilan sunucularda barindirilan. Bu web sitelerinin sahipleri çok fazla trafik almak için oldugunu biliyorum, bu yüzden kendi hosting fason daha akilli oldugunu ve baskasinin sunucusunda ev sahipligi yapmistir. Disaridan hosting ücreti 10 $ – 100 $ bir ay ve sadece baslayan ve küçük bir site veya siteleri var yöneticileri için mükemmel bir çözümdür. Ama adanmis sunucu ne? Ne noktada kullanmak için degerli hale gelir? Dedicated sunucu, sadece, baskasi tarafindan sahip olunan bir sunucu koymak, ama bunu özel kullanimi var.

Kullanimi 1000 $ bir ay – adanmis sunucu 500 $ mal olabilir. Sen alternatif olarak bir kez maliyet için kendi sunucu satin alabilirsiniz, ama bu elinizde bir teknisyen yoksa bu nedenle, herhangi bir sorunlari çözmek mümkün olacak teknik bir kisi sahip gerektirir, adanmis sunucu en iyi seçenektir. Eger özel bir hortum sunucu kullanarak ne kazanacak?

1. Daha güvenilir bir host – Eger hosting durumda yaptiginiz gibi, dis yöneticileri ile bant genisligi paylasmayin. Bu diger yöneticileri ne yaptigini müdahale olmayacaktir daha güvenilir bir baglanti vaat ediyor.

2. Daha hizli yükleme süresi – diger sitelerle kaynaklarin paylasimi degil, bu nedenle sitenizin çok daha hizli upload edecek

3. Sen bir sunucu içine tüm web siteleri birlestirebilirsiniz – Eger birden fazla web sitesi varsa bu, her ne pahasina üzerine düsürür.

4. Daha iyi güvenlik – Kendi adanmis sunucu çok daha özel oldugunu paylasilan sunucular, baskalarinin isine av yapabilirsiniz. Bu kendi içinde birçok isletme adanmis barindirma kullanmak için önemli bir nedeni oldugunu.

Eger ciddiye web sitenizin almak ve web üzerinde bazi gerçek faaliyet yürütmek durumunda Sonuç olarak, özel bir hosting tavsiye edilir. Size daha fazla güvenlik gerektiren e-ticaret veya sifre tabanli etkinlik, her türlü davranis, bu daha dogru olabilir. Sadece web sitenizin iyi ilgilenir profesyonel bir sirket kullandiginizdan emin olun.