Eger e-ticaret sitesinde google reklamlari koymak gerekir

E-ticaret dünyanin en büyük tartismalar biri bir web sitesi, ya da üzerinde PayPerClick reklam göndermek için olup olmadigidir. Birçok site görünümünü iyilestirmek ve sitelerin hissetmek video reklamlar kullaniyorsunuz. Diger PayPerClick gelir pasif bir kaynak sunacak umuyor, ama bu kisa vadeli düsünme sirket ciddi kar mal olabilir.

Bir PayPerClick reklam amaci web sitenizden bir ziyaretçi almak ve baska bir web sitesinde bunlari koymaktir. Hiç ana sirketin sikmak sayfa, satin al-simdi sayfa veya Sosyal Ag araçlari görmeden Bu kisi birakir. Bu potansiyel bir müsteri için iyi gitti demektir. Sorun – ana sirketin web sitesinde reklamlarin rekabet temsil eder.

PayPerClick pasif gelir

Tartismanin bir tarafinda PayPerClick e-ticaret isletmeler zaten web terk gittigini insanlardan bazi gelir elde saglar fikridir. Web sitesi gerçek rakamlara bakildiginda bu sorun ortaya çikar.

Google kayit tiklama baslamadan önce binlerce insan zaten link tiklandiginda olsa bile bu, birkaç ay sürer. Google baglantilar kayit baslattiginizda yapar bile, nadiren gerçek baglantilari birden fazla yarim kayit olun. Birçok durumda, tarihinde yarisindan daha az sayar.

Daha sonra, Page Rank tuzak vardir. Google, sadece sitenin page rank dayali, söz para yüzdesi öder. Bir site 10’dan fazla 000 gelen baglantilar ve içerik 1000 sayfalari olusturmak ve hala Google’in vaat ödeme bir .05 yaklasik% kazanç, sadece Page Rank 3 olabilir. Birçok site (olmayan MFA – Adsense Made For) 2 is – 3 yil onlar 100 $ bir ay kazanmak önce.

Sitenin temel amaci PayPerClick trafik olusturmak için oldugu sürece bir web sitesi, Adsense yüzlerce dolar bir ay yapabilirsiniz.

PayPerClick trafik

Birçok e-ticaret isletme trafik olusturmak için Yahoo ya da Google üzerinden bir PayPerClick programina kayit. Arama motoru reklamciligi sirketler kendi reklamverenler lehine olmadigini söz ederken, bu degil aptalca. Sadece onlarin bogazlarini reklamlarinin kullanirim siteleri daha yüksek rütbe reklamlarini kullanmayan siteleri izin kesim vardir.

Eger rekabet müsterileri çalmak sirket oldugu için çitin bu tarafinda, PayPerClick, iyi bir anlasma oldugunu. Ancak, çok az PayPerClick programlar görünen siteler üzerinde reklam kontrol saglar.

Google bir ölçüde, yapar. Sitenizde yok daha milyonlarca fazla hit üreten önemli bir rakibin sitesi, ziyaret edin ve kendi sayfalarinda bir reklam yerlestirmek mümkündür. Ancak, bu bu ayni insanlar web sitesi tiklayin olmayacagini garanti etmez.

Satis Kural 1
Satislarin ilk kurali potansiyel bir müsteri kanca oldugunu. Bu, ev sahibinin e-ticaret sitesinde tutarak, ve simdi sayfa satin ulasincaya kadar baglantilari tiklama onlari tesvik anlamina gelir.

Bunu yapmak için bazi seytan yolu vardir. Örnegin, sayfalari ve satin-simdi sayfalari PayPerClick ilanlari gibi sikmak için baglanti çubugu yapmak. Bir püf büyük bir daire olusturarak, aslinda, kendi sitelerinin baska ev sahibi sirkete ait bir web sitesi insanlarin önderlik edecek.

Ancak, ana sayfa no = baglantilari kod takip ile optimize edilmis oldugundan emin olun. Arama motorlari ‘siyah sapka’ SEO hile bu tür cezalandirilmaktadir. Reklamlar = takip kodu hiçbir site cezalandirmak gelen arama motorlari önleyecektir.

Bu hileler her ikisi de sirketin e-ticaret siteleri içinde potansiyel ziyaretçiler devam edecektir.

Bir püf bir ‘varsayilan’ dahili arama araci kullanmaktir. Bunun yerine Google’in arama, birini kullanmaniz yerine world wide web üzerinde e-ticaret ag siteleri içinde varsayilan,.

Müsterileri elde tutarak karlarini artirmak ve müsterileri korumak için tek yoldur.