elektronik bir katil ebay açiklamasina test etmek ve yazma-up nasil alet

EBay açiklamasina alma hakki eBay kullanarak iyi satis ulasmada temel bir adimdir.

makale referans: vs36dc3

** Olumlu bir sesi

Açik artirma liste sesi ürün potansiyel bir müsteri ihale sansi optimize etmek için pozitif olmalidir. Hatta birçok eBay saticilari, profesyonel olanlar, potansiyel alici ya teklif uygun ya da olmamalidir duygu projelendirme kendi açiklamalarinda talep listesi yerlestirin. Bu son derece profesyonelce ve son derece kötü bir satis stratejisidir. Bu teklif onlar yerine neden degil gerekenden daha, teklif neden nedenleri bir listesini saglamak olmalidir.

Nihai hedefi onlari sürücü, teklif degil çekmektir. Daha teklifleri daha yüksek fiyatlar esit.

** Basligi

Baslik anahtar kelimeler de dahil olmak üzere, mümkün oldugunca öge hakkinda oldugu kadar çok bilgi içermelidir, ama ayni zamanda mantikli olmalidir. Kelimelerin bir karmakarisik sadece kesmeyecek – sayfanizin profesyonelce görünmesini saglar.

** Yapi

Alakali anahtar kelimeler de dahil olmak üzere ilk satirda, adiyla da ürünü tanimlamak. Müsteri mümkün olan en kisa sekilde ürün hakkinda okumak yerine, sizin nesir hayran oldugu gibi resmi cümleler yazmak gerek vardir. Yani noktada yazmak, liste halinde, ögenin özellikleri, boyutlari, bu özellikleri ve yetenekleri, vb var.

Pek çok web sitesi bir sey kendinizi HTML kullanarak, ya da bunu yapmak için baskasinin ödeme pahasina gidiyor tasarlamak zorunda kalmadan daha profesyonel ve benzersiz bir sey içine standart eBay açik artirma sayfanin görünümünü degistiren kaynagi eBay sablonlar, orada vardir.

** Detay

Eger ürün hakkinda tedarik daha ayrintili, daha az sorular size zaman kazandirir potansiyel teklif, gelen alana gerekir. Bu yüzden mümkün oldugunca açiklamasina içine kadar bilgi koymak. Ne kadar büyük? Ne kadar agirligi nedir? Ne durumda? Kesinlikle bir fotograf kullanin. Alici fiziksel olarak görmek ya da madde temas, bu nedenle ayrintili olarak tarif edemez.

** Durumu

Sahtekârlik eBay itibar zarar verebilir gibi, bir kullanilmamis veya hasar ögeyi tanimlamak konusunda dürüst olmak gerekir. Kullanilmis ürün hala kutusu ve belgeler varsa, bu nedenle burada söz. Talimatlar hayati olabilir. Bir müsteri bir gadget o alan çok mutlu olacak degil ya da o açmak nasil bilemiyorum!

** Politikalari, Garantiler ve Sorumluluk reddi

Sorular azaltmak degil, ayni zamanda bu nedenle müsteri size, satici olarak, üzerine almaya hazir, ve müsterinin sorumlulugundadir hangi alanlarda vardir sorumluluklari net bir anlayis kazanir tekrar, açikça politikalari, garanti ve sorumluluklarin reddini tüm açiklar.

** Bitti Açiklama Test

EBay bu okur nasil müsteri, nasil göründügünü görmek için, ve sayfanin profesyonellik olumsuz etkisi hatalari kontrol etmek, aslinda bir sey müzayede olmadan açiklamasina sinamak için tesis içerir. Yaptiginizdan emin olun “TEST LISTESI – TEKLIF YOK” baslik, ancak, bu yüzden kizgin müsteriler yanlislikla ürün siparis etmeye çalismayin!

Ürün açiklamalari olusturma hakkinda bilgi edinmek için en etkili yolu zaten eBay ihalesi olan benzer ögeleri arama ve görüntüleme geregidir. Size en iyi bakmak olanlar dikkat edin, ve kendi en iyi özelliklerini yeniden deneyin.