hangi uk ticari hesaplar kaçinilmalidir

Eger Ingiltere’de bir güvenilir ve köklü Internet Merchant Account saglayici ariyorsaniz, seçim için genis bir seçim var, yine de sadece is zedeleyebilecek birkaç kötü olanlar rastlamak olabilir.

Bu önlemek için biz arastirma size yardimci olmak için birkaç önemli uyari isaretleri listeledik. Bu profile uyan tüm kredi karti isleme sirketleri kötü olsa da, asagida belirtilmistir belirtilerden herhangi birini gösteren daha iyi kaçinarak sirketlerdir.

1. Profesyonel olmayan bir sitesi.
PayPoint.net için web sitesi bir göz atin. Bu çok profesyonel, açik ve iyi bir araya koymak ve kullanici sirket mesru oldugu duygusu verir – bu olan. Simdi, diger kredi karti isleme sirketleri için bazi alt düzey web sitelerinde bir göz atin. Onlar acele koymak sanki muhtemelen, gerçekten ‘düsük bütçeli’ bakacagiz. Kötü tasarim kendi is konusunda ciddi olmadigi bir göstergesidir, neden onlar senin konusunda ciddi olmalidir?

2. Temas sinirli gelir.
Telefon araciligi ile Ingiltere Internet Merchant Account saglayiciniza basvurun gerekir, hem öncesi ve onlarla kayit sonra. Sadece bir kisi seçenek olarak e-posta sunmak kredi karti isleme sirketleri karsi dikkatli olun. Onlar eger bir irtibat numarasi çalistigini ve bir operatöre geçmek için ne kadar sürer not emin olun. Sen en ciddi ve köklü saglayicilari telefon, e-posta veya bir SSS sayfasinda bir yazi birakarak onlarla temas davet göreceksiniz. Gerçek zamanli bir temsilci herhangi bir soru veya endiseniz sunmak nerede bazi özel sohbet odasi olacak. Yasaya göre, kendi kayitli adresi de kendi web sitesinde görünmelidir.

3. Olaganüstü yüksek ücretler.
En Ingiltere Internet Merchant Account saglayicilari ücretleri set-up sarj olsa da, bu 200 £ geçmemelidir. Onlara herhangi bir bilgi bulamiyorum özellikle, £ 500 yukari bir iade ücreti sorar herhangi bir sirketin dikkatli olun.