jessica tavsan vibratör

Tüm zamanlarin 1 numarali satan ürün. Eklendi zevk için klasik 7 “(18cm) çift mili rotasyonu ile tavsan, ve düsük / mil ve klitoris uyarici kulak hem de yüksek titresim ayarlari. Inci boncuk!

Kelimenin tam anlamiyla Sex Kraliçe, Jessica Rabbit bir kiz sahibi olabilir en muhtesem seylerden biridir. Aslinda zorunlu yapilmalidir! Bu cihaz gitti isçilik etiket “Dünyanin en sevdigi yatmadan arkadasi” gerçekçi olamazdi saglar.

Basinda inci dönen yumusak lateks, yapilmis, bu araç sadece akilda zevkle tasarlanmistir. Yumusak titresimli ‘tavsan’ kulaklari dönüsü olmayan noktaya klitoris tesvik ederken … tam olarak ne istedigini bilen kadin için Onun dahi çok hizli fonksiyonu ve kolay kullanimli yönlü kontrolleri, bunu çalistirmak için bir zevk olun!

Boyutu: 7inches (18cm)

jessica tavsan oniks – sinirli sayida
Jessica Rabbit Onyx gerçek bir hazinedir. Sik ve siyah ve platin sik bu yil erotik statü sembolü oldugunu ve bir Limited Edition simdi senin olsun!

Dönen inci ayni anda uyarilmasi ve klitoris sorusturma tavsan kulaklari keyfini çikarin.

Basin dügme kontrolleri zevk kolay seçimi yapmak.

Çok banyo-eglence için su geçirmez!
boyutu – emperyal
10 “x 1.25”

jessica tavsan platin
Klasik tavsan daha da iyi oldu.

Jessica Rabbit Platinum çift mili dönme ve yedi hiz siddetleri arti klitoris uyarici kulaklar için daha yedi farkli titresim ayarlari ile geliyor.

Bu silikondan yapilmis, hipoalerjenik ve su geçirmez – bir kiz daha ne isteyebilirsiniz ki!

boyutu – emperyal
10 “x 1.25”