online magaza için bir dropship programi baslatmak

Birak nakliye öncelikle kendi e-ticaret sitesinde müsteri tarafindan verilen siparislerin yerine getirmek için çevrimiçi isletmeler tarafindan kullanilan bir dagitim yöntemidir. Perakendeciler bir dropship programi kullaniyorsaniz, bu ürünlerin tüm toptancilar ya da kimi zaman üreticiler tarafindan stok olarak tutulan yerine, herhangi bir envanter tasimaz. Bir siparis hemen sonra, online perakendeci nakliye bilgileri ve ödeme sonra müsteri siparis tamamlanmasi damla gönderen aktarilir alir. Daha sonra, müsteri disari siralanmistir tüm ürünlerin nakliye sorumludur. Online perakendeci toptan ve perakende fiyatlari kar marji kazanir.

Birak nakliye maliyeti baslatmak bir sürü olmadan bir e-ticaret is baslatmak için harika bir yoldur. Aslinda birkaç ev tabanli isletmelerin online satis için bu yöntemi kullanarak çok basarili olmak için büyüdü. Yapmaniz gereken ilk sey çalismak için uygun sunuculari bulabilirsiniz oldugunu. Orada seçmek için saticilari genis bir yelpazede, ancak hepsi güvenilir degildir. Bu adim oldukça basit görünüyor, ama görünüse göre sizin dropship program için uygun bir satici bulma ya yapmak ya da is zarar verebilir. Anahtar geçerli tüm saticilari arastirma ve sizin için iyi bir uyum oldugunu düsünüyorum olanlari seçerek çok fazla zaman geçirmek için. Bir ortaklik olarak düsünün, siparis ilk bölümünde dikkat çekmek ve satici gerisini halleder. Müsteri memnuniyeti basarili bir e-ticaret is için tek yolu hep birlikte sistemin çalismasi her iki kesiminde eger.

Ilk adim, dropship programi için kullanmak mümkün saticilarinin listesi derleme oldugunu. Eger online magaza satmak ve iyi kurulmus ve saygin ise daha sonra ögrenmek isteyen ürünler sunuyoruz sunuculari bulabilirsiniz. Bu is kaç yil olmustur? Onlar söz verdiklerinizi teslim miyim? Eger sizin için mal aliyorsaniz fiyata dayali bir kar elde edebiliyoruz? En iyi olanlari seçtikten sonra, kendi hizmetleri hakkinda onlarla temas ve birkaç ürün siparis etmek için deneyin. Daha sonra, her ürünün kalitesi, teslim süresi, sorusturma tepki süresi ve ne kadar iyi is logo.After maç için paket fisi ve sevkiyat etiketini özellestirebilirsiniz size saticilari kullanilacak ilgili karar karsilastirarak daraltmak Eger e-ticaret çözüm dropship programi yönetmek mümkün oldugundan emin olmalisiniz. Asagidaki özellikleri verilmektedir emin olun:

QuickBooks satis yönetimi basit noktasi için entegrasyon ve ürünlerini açilan gemi konumu ve carrierVendors dayali orderedReal zamanli nakliye hesaplamalari zaman vendorsAutomatically temas saticilarinin sinirsiz sayida trackingCreate ürünler eklemek veya envanter güncellemek için kendi Admin var

Insanlar genellikle, çünkü söz konusu gerektirdigi özgürlük ve minimum risk, kendi is için bir dropship programi çalistirmak için karar. Bu mal üzerinde kontrol olmamasi ve tedarik tek perakendeci olmayan olarak birkaç dezavantajlari vardir. Ancak is bu tür baslangiç ??için çesitli avantajlari da vardir. Iste sadece birkaçi:
– Hiçbir envanter Küçük
– Baskasi siparis ele alarak zaman kazandirir
– Genel maliyetlerin bir sürü gerektirmeyen tasarruf saglar
– Eger web sitesinde kullanmak için Ürün resimleri ve detaylar zaten mevcuttur
– Hangi seçim için ürün Büyük seçim kendi üzerinde olabilir daha fazla satmak için izin verir.

Güvenilir ve verimli bir damla gemi araci ile bir e-ticaret çözümü bulma online perakende is basarisi için çok önemlidir. Sadece güvenilir açilan gemi saticilari için, onlarin is yaptigini garanti etmek için en iyi yolu magaza yönetici kendi faaliyetleri izlemek ve yönetmek yetenegine sahip olmaktir umut edemez.