online magazalar ve magazalar baslayan önemli fikirleri

2011’e girdigimizde, online sirketlerin ilk ayinda olarak bir is baslatmak için mükemmel bir yoldur. Satis ve ögeleri ve ürün ve hatta hizmet satin alma geleneksel sekilde daha özgür çok güçlük olabilir.

Birçok özellikle mesgul insanlar için online alisveris için elverisli. Onlar basarili online sirketlerin bugün online magazalar ve magazalar yasiyor yüzden kendi ihtiyaçlarini satin almak için magazalarda veya magazalarda bizzat gitmek için yeterli zaman yok.

Online magazalar ve dükkanlar tüketicilerin dogrudan Internet üzerinden, aracilik hizmeti olmadan, gerçek zamanli olarak bir satici mal veya hizmet satin süreçtir. Aracilik hizmeti mevcut ise elektronik ticaret islemi olarak adlandirilir. Bir online magaza, eshop, e-magaza, internet magazasi, Webshop, web magazasi, online magaza veya sanal magazasi bir tugla-harç perakendeci ya da bir alisveris merkezinde ürün veya hizmet satin alma fiziksel benzetmesi çagristiriyor. Bu süreç Business-to-Consumer (B2C) online alisveris denir. Bir is baska bir is satin aldiginda o is-to-Business (B2B) online alisveris denir. B2C ve B2B online alisveris hem de e-ticaret biçimleridir.

lojistik

Tüketiciler dogrudan perakendecinin web sitesini ziyaret ederek ilgi bir ürünü bulmak, ya da bir alisveris arama motoru kullanarak birçok farkli üreticilerin arasinda bir arama yapin.

Belirli bir ürün saticinin web sitesinde bulunduktan sonra, en çok online perakendecilerin tüketici birden fazla öge birikmesine ve geleneksel bir magaza fiziksel bir alisveris sepeti veya sepet doldurma ile kiyasen, miktarda ayarlamak için izin alisveris sepeti yazilimi kullanin. Bir “çikis” süreci gerekirse ödeme ve teslimat bilgileri, toplanan oldugu (fiziksel-magaza benzetme devam) izler. Bazi magazalar bu bilgilerin bir kismini veya tamamini sadece bir kez girilmesi gerekir, böylece tüketicilerin kalici bir online hesap kaydolmak için izin verir. Islem tamamlandiktan sonra tüketici genellikle bir e-posta onayi alir. Az gelismis magaza telefon ya da e-posta emir (kredi karti numaralari güvenlik nedeniyle, e-posta ile kabul edilmez olsa da) için tüketicilere güveniyor olabilir.

Diger online isletmeler gibi ayni zamanda var ve online is bu tür bu olumsuz tarafi ne ne farkinda olmak. Burada önem vermek zorunda bazi fikirler ve bilgilerdir.

avantajlari:

uygun
Kolaylik bir ürün bulma genel kolayligi içeren, zaman genel alisveris çaba alisveris, en aza indirilmesi için harcanan. Online alisveris tüketicilerin kendi evinizin uygun bir zamanda alisveris ve perakende magazalari seyahat zamandan tasarruf ve diger önemli görev ve hobiler üzerindeki zaman harcamak saglar. Arastirmacilar bir ‘temel hedefi’ online alisveris ile ilgili olarak kolaylik belirlemek. Bu onlar yerine bir ürün hakkinda bilgi elde etmek için perakende satis magazasi için gitmek daha çevrimiçi sörf olacagini online alisveris ‘iddiasinin 72% ile ilgilidir. Bir arastirmaya göre, online alisveris yapanlarin% 72 gizlilik üzerinde kolaylik seçti. World Wide Web kapatir asla çünkü online ürün ve alisveris zaman azaltma bulma kolayligi yani sira, tüketicilerin uygun bir zamanda 24 saat erisim ile zaman sinirlamasi olmaksizin alisveris yapabilirsiniz. Ayrica, tüketiciler onlari akilli tüketici kararlar almalarina yardimci sohbet ve tartisma forumlari üzerinden online bilgi alisverisi yapabilirsiniz.

Saticilar için gerek yok ve satin almak için herhangi bir baski
Bir bütün ve birey olarak online alisveris yararlari toplumun hem. Tüketicilerin online serbestçe gezen yerine saticilardan yardim isteyerek kendilerine yardim zaman toplumun insan kaynaklari kaydedebilirsiniz. Buna ek olarak, tüketicilerin saticilardan satin almak için baski kurtulmus ve akilli satin alma kararlari için daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Ama tüketicilerin tatmin önemli kosullardan biri oldugu için web siteleri iyi bir ürün açiklamalari olmasi önemlidir.

Kullanilabilir “Sonsuz raf alani”
Tam onlari tatmin edecek dogru ürün aramak için Tüketiciler ürünleri çesitli arzu. Online alisveris tüketicilerin cografi sinirlari olmayan tüm dünyada üretilmis göz atmak için izin verir, çünkü mevcut ürünlerin online sonsuz çesitlilik vardir.

Ürün fiyati ve özellikleri karsilastirmak için mümkün
Ürün karsilastirma saglayan çevrimiçi araçlar ile, tüketiciler daha az çaba ile daha iyi bir karar vermek için ürün fiyatlari ve özellikleri karsilastirabilirsiniz. Daha fazla detay çözümleri bölümünde yer almaktadir.

dezavantajlari

Gizlilik ve güvenlik sorunlari
Gizlilik olmayan online alisveris online alisveris olmadigi bir numarali nedenidir. Web kullanicilarinin yaklasik% 95 sorulan bir kez ya da baska Web sitelerine kisisel bilgi vermek düsmüstür. Baska bir çalismada güvenlik alt sirada iken gizlilik müsterilerinin en önemli mesele oldugunu buldu. Bu, birçok internet gizlilik güven ve kredi karti davalari, istenmeyen talep, ve diger amaçlar için onlarin bilgi kullanimi ile ilgilidir olmadigini kanitliyor. Web sitelerinin güvenlik en önemli mesele olmadigi için, diger faktörler güvenlik daha önemli gibi görünmektedir, böylece güvendiginiz web sitelerinde pek çok dükkan.

Ögelerin pahalilik
Online satilan en ögeler fiziksel, tugla ve harç magaza satin ögeleri göre çok pahali. Bunun nedeni, müsteriler teslim ücretleri yani sira vergi gibi onun rahatligi için öge için ödeme disinda ödüyoruz edilir.

Online magaza kullanmanin bir diger dezavantaji bu online magaza geçerli ögeleri normalde sadece Filipinler’de mevcut olan olmasidir. Bu imza giyim etiketleri, aksesuarlari, ve sadece yurt disinda bulunan elektronik, gibi diger ögeleri, sadece bu balikbayan kutulari gibi paketlerinin kullanimi yoluyla gönderilebilir.

Ürün kategorisi riski
Ürün kategorisi riski, tamamen online deneyimli olamaz islevleri giyim, parfüm ve elektronik, gibi fonksiyonel ürünler ile ilgilidir. Online alisveris yapanlar ürünleri onlar online görüntüleyerek beklenen ne olmayacak endise ediyor. Bu “Internet üzerinde satin alma olasiligini ürün riskinde artis ile azalir” oldugunu gösterir, çünkü bu online alisveris açik bir dezavantaj. Hatta araçlari çevrimiçi büyüteç ile, bir perakende magaza gidis için essiz renk çevrimiçi dokusunu hissetmek ve görmek zordur yüzünden özellikle Cihazlar online alisveris olumsuz degerlendirme vardi. Ayrica, bir online satin almadan önce giyim çalismayin, bu nedenle boyutu kisinin uymayan ve o / o geri dönmek zorunda kaldi eger çok rahatsiz edici olacaktir.

Çok fazla seçenek
Ürünlerin çok sayida erisimi olan son derece arzu edilir olsa da, tüketicilerin sinirli bilissel kaynaklara sahip ve sadece bu alternatifler hakkinda bilgi potansiyel olarak büyük miktarda islemek mümkün olabilir. Online magazalar online alisveris kolaylastiracak organize bir sekilde çesitli saglamak gerekir.

Çok daha iyi çevrimiçi Bildiginiz ve kullandiginiz sadece bu ürünleri alisveris yapmak için. Eger herhangi bir kisi suçlu ya da kendinizi degil böylece. En önemlisi onun gerçekten para kaybi sadece belirli bir ürün satin almak ve o zaman sadece onu devam edecegiz ya da atmak olabilir eger.