online_ alisveris sökük önlemek

Kapali alinip önlemek için benim bilgi ve deneyime dayali, her zaman bir online magaza özelliklerini incelemek. Böyle yaparak size bilgi sahibi ve satin almaya karar web farkinda yardimci olacaktir. Ayrica, size herhangi bir internet magazasindan güven ile bir ürün satin böylece kapali alinip önlemek için saygin bir online tüccar veya web sitesi seçmek de önemlidir.

Online satin alma güven kazanmak için herhangi bir web sitesi için disari bakmak için gereken özellikleri sunlardir:

Web sitesi var kaliteli içerik sayfalari kalitesini ve sayisini bak. Bu web sitesi bir sahtekarlik ise genellikle o kisi gerçekten sadece diger insanlarin yararlanarak amaciyla web sitesi için çok çaba koymak için çok çalismak olmamalidir. Bu kisa vadeli kazanç için çok fazla ter var.

Ikinci olarak, American Express (AMEX) kabul online magaza listenizin basinda olmalidir. Visa, MasterCard ve Discover gibi diger kartlari iyi olsa da, ben inaniyorum AMEX en iyi müsteri hizmeti vardir. American Express kullanmak için her yil bir ücret ödemek zorunda ise Visa, MasterCard ve Discover, hiçbir ücret ödemeden elde edilebilir. Her zaman AMEX kullandiginizda online alisveris, çok daha güvenli oldugu gibi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Peki, size madde satin almaya karar bu web sitelerinde bu logolari göremiyorsaniz onlar saygin degil anlamina gelmez. Onlar görüntülemek yapmak Ancak, bu logolari sonra büyük olasilikla onlar.

Yukaridaki tüm bilgilerin yani sira, ayni zamanda gibi ek ögeleri kontrol etmek isteyebilirsiniz:

Web sitesi kendi sayfasinda bir telefon numarasi görüntüler olsun dikkat edin. Eger islemi satin alma sirasinda ya da ürün hakkinda herhangi bir sorun varsa, onlarin telefon numarasini onlari basit sekilde ulasabilmemiz için önemlidir. Hiç e-posta bagli degildir.

Benim sonuç her zaman kredi karti zaman online alisveris kullanmaktir. Kredi karti kullanarak talihsiz olay satin alma islemi sirasinda olursa paranizi geri almak için korunmasidir.