Tasinabilir bataklik sogutucular için bir giris

Okuyucu zaten küresel sicakliklarin giderek zamanin geçisi ile yükselen gerçegi asina olabilir. Mevsim degisim sürekli bir devlet her zaman ve insanlar yaz sicaginda ve artiyor nem kaçmak mümkün olacak yardimiyla kendi yöntemleri olusturulmasi vardir. Bir alternatif Klima yatirim etmektir. Ancak, okuyucularin çogu zaten bu klima pahali bir islemdir bilmek ve bakim maliyetleri klima için üst tarafinda her zaman vardir. Insanlar tasinabilir bataklik sogutucular gibi ucuz seçenekler geçis vardir.

Bu sogutucular insanlarla bir anlik basari haline gelmistir birçok faktör vardir. Yeni baslayanlar için, onlar ucuz. Onlar oda sogutmak için egilimindedir, ama ayni zamanda, ceplerinde delik her türlü olusturmayin. Arastirma bataklik sogutucular bir klima çalistirmak için gerekli güç az yüzde 70 çalismak buldu. Üretiliyor hangi elektrik yardimi ile çesitli dogal kaynaklarin daha hizli bir oranda tüketilmekte, çünkü küresel elektrik sarj, artis her zaman açiktir.

Temel buharlasma – bir bataklik sogutucu çalisma ilkesidir. Simdi tasinabilir bataklik sogutucu çalisma daha derin bir anlayis atalim. Su buharlasmasi için için, isi absorbe gerekir. Su isi emer ve buharlasir hangi bir islem olup, çevre sogumasini egiliminde olacaktir. Bu nedenle, tasinabilir bir bataklik sogutucu bir odaya yerlestirilir, bunun içine buhar bunun içinde yer alan su dönüstürme mekanizmasi vardir ve bu islem çevre isi çadir absorbe olur. Ürünün bir odaya yerlestirilir yana, oda isi dönüstürme su-su buhari için kullanilmaktadir, ve bu nedenle oda etkin sicaklik düser edilecektir.

Tüm süreci için bir dezavantaj oda kapali bir ortamda, özellikle zamanin geçisi ile nemli olsun egilimi olmasidir. Bu nem sakinlerinin saglik ve de zaten oda yerlestirilir çesitli elektronik bilesenler için. Için neden çesitli sorunlar dönecek Bu nedenle, bataklik sogutucular kullanilmaktadir zaman söz konusu oda bu tür esyalari kaldirmak için tavsiye edilir. Uygun havalandirma da nem oda içinde kalmaz böylece saglanmalidir.

Uygun arastirma tasinabilir bir bataklik sogutucu üzerinde yatirim yapmadan önce yapilmalidir. Bu internet yardimi ile ya da zaten bunlardan biri satin almis arkadas yardimi ile yapilabilir. Eger çalisma ve tasinabilir bataklik sogutucu kötü etkileri hakkinda yeterli bilgi elde edilecektir çünkü Internet ile baslamak için en iyi yerdir. Ayrica internetten ürünü satin almak mümkün olacak, ve en iyi ve kazançli firsatlar bazi online olarak bulunabilir. Eger iyi bir ürün yatirim ise, sonunda hayal kirikligina olmayacaktir.